1

Temat: Krople nawilżające oczy przy zdejmowaniu soczewek

Czasami poleca się przy zdejmowaniu soczewek użyć kropli nawilżających (gdy soczewka się przyklei, co jeszcze mi się nie zdażyło). Czy mogę być to dowolne krople nawilżające oczy (np. popularne Zuma Noka), czy jakieś specjalne? Jeżeli jakieś inne to będę wdzięczny za polecenia jakiegoś dobrego płynu nawilżającego.

2

Odp: Krople nawilżające oczy przy zdejmowaniu soczewek

Odkąd zaczęłam używać starazolinu nie kupuję już żadnych innych. No i są w dobrej cenie.

3

Odp: Krople nawilżające oczy przy zdejmowaniu soczewek

Przy soczewkach to polecam hialeye free 0,4%, są najmocniejsze a kontakty okropnie przesuszają. Aż mi się przypomniało jak sama kiedyś prawie zrezygnowałam z soczewek bo na koniec dnia moje oczy niemal paliły. Dopiero okulista przepisał mi te krople jak przyszłam zrozpaczona.

4

Odp: Krople nawilżające oczy przy zdejmowaniu soczewek

Przy soczewkach to polecam hialeye free 0,4%, są najmocniejsze a kontakty okropnie przesuszają. Aż mi się przypomniało jak sama kiedyś prawie zrezygnowałam z soczewek bo na koniec dnia moje oczy niemal paliły. Dopiero okulista przepisał mi te krople jak przyszłam zrozpaczona.

5

Odp: Krople nawilżające oczy przy zdejmowaniu soczewek

Dokładnie, hialeye można stosować podczas noszenia soczewek kontaktowych, więc pewnie i przy zdejmowaniu odklejonej się sprawdzą, chociaz tego problemu akurat nie miałam. Ogólnie one dobrze nawilżają i na długo, nie muszę co chwilę oczu zakrapiać, u mnie się sprawdzają.