1

Temat: Sos do ziemniaków

Pochwalcie się waszymi zdolnościami kulinarnymi i dajcie przepis na sos do ziemniaków gotowanych. Prosty i smaczny:) z góry dziękuję

2 Ostatnio edytowany przez olha (2016-09-21 07:23:22)

Odp: Sos do ziemniaków

Mogę CI polecić bardzo uniwersalny sos. Czyli sos beszamelowy - w linku jest przepis. Sosik pasuje praktycznie do wszystkiego. Do ziemniaków.do makaronu. Polecam spróbować sobie również z dynią. W sklepach jest teraz sezon na dynię. Kup dynię, pokrój w kosteczkę. Polej sosem beszamelowym. Możesz również posypać serem. I potem do piekarnika na kilkanaście minut. Powstaje smaczna wege zapiekanka, która nadaje się i na przystawkę i na obiad.
https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/670x0/sos-beszamelowy.jpg

Dzisiaj mam ochotę na... smile

3

Odp: Sos do ziemniaków

Najlepszy sos do ziemniakow to grzybowy wink super ze temat nie na temat ....

4

Odp: Sos do ziemniaków

Polecam sos z kaszanki. Śmiejcie się, ale swojska kaszanka ze szczyptą pachnących ziół smakuje idealnie z ziemniakami.

5

Odp: Sos do ziemniaków

do takich ziemniaczków opiekanych lub z grilla nie ma nic lepszego niż sos czosnkowy, który jest w sumie uniwersalny i pasuje prawie do wszystkiego. Przepis na szybki sos: 2 łyżki majonezu, mały jogurt naturalny, 2 zabki czosnku, oregano, pieprz i kropelka soku z cytryny.

6

Odp: Sos do ziemniaków

Sos z kaszanki? Przepis poproszę smile

7 Ostatnio edytowany przez Anima (2017-09-03 02:07:13)

Odp: Sos do ziemniaków

Nie no, sos z kaszanki nie brzmi najlepiej, ale kiedyś w dzieciństwie uwielbiałam taką domową kaszankę, którą robiła moja mama. To, co się kupuje w sklepie, trudno nawet nazwać kaszanką. Chociaż z drugiej strony, jeśli można nadziewać kurczaka pasztetem albo robić pierogi z pasztetową, to czemu by nie zrobić sosu do ziemniaków z kaszanki.