1

Temat: Piperine Burner odchudzanie

Zaczęłam stosować Piperine Burner. Wiem, że skuteczne jest bo dostałam takie info od znajomej na weselu, ale niewiemjakiej ew. diety  do nich stosować aby efekt był jeszcze lepszy.. doradzicie coś ?

2

Odp: Piperine Burner odchudzanie

Ja miałam dietę paleo plus właśnie piperine burner, pewnie inne diety też są skuteczne w połączeniu z tym preparatem. W sumie schudłam 14 kg w okresie 3 miesięcy, sama piperyna uważam że bardzo mi pomogła szczególnie z zahamowaniem apetytu i zauważyłam faktyczne przyśpieszenie spalania tkani tłuszczowej poprzez podkręcony metabolizm. Podsumowując moją krótką wypowiedź - polecam bo warto.

3

Odp: Piperine Burner odchudzanie

Monika7 napisał/a:

Ja miałam dietę paleo plus właśnie piperine burner, pewnie inne diety też są skuteczne w połączeniu z tym preparatem. W sumie schudłam 14 kg w okresie 3 miesięcy, sama piperyna uważam że bardzo mi pomogła szczególnie z zahamowaniem apetytu i zauważyłam faktyczne przyśpieszenie spalania tkani tłuszczowej poprzez podkręcony metabolizm. Podsumowując moją krótką wypowiedź - polecam bo warto.


dzięki, też czekałam na jakąś opinie o tym produkcie i jestem już przekonana. W sumie znalazłam też inne opinie na innych forach.

4

Odp: Piperine Burner odchudzanie

Popieram to co napisała koleżanka. Odnośnie tabletek Piperine Burner. Dobre dla osób ze słabą wolą .. mi bardzo w tym temacie pomogły bo pohamowały łaknienie

5

Odp: Piperine Burner odchudzanie

Witam
Po wielu komentarzach i opiniach zamówiłam dziś ten produkt ... jestem troszkę "leniwą" osobą, nie ćwiczę nagminnie i często- dwa razy w tygodniu basen (zdarza się ,że raz) , trzy razy dziennie po godzince spacer z psiakiem. Staram się w miarę dobrze odżywiać, ale nie ukrywajmy .. czasami człowiek zgrzeszy (słodyczy nie jadam, nie słodzę kawy ani herbaty) Jestem po operacji serca, więc wszelki większy wysiłek jest dla mnie nie wskazany. Rzuciłam papierosy i przytyłam parę kilo, które w moim przypadku są nie wskazane, a ciężko mi je zrzucić. Nie liczę na cud bo takowych nie ma. Dieta głodowa też nie dla mnie, bo spada mi poziom cukru (miałam takową i wiem) Waga raz spada raz się podnosi (nie tyję , stoję w punkcie wyjściowym)
Mam nadzieję, że Piperine Burner dopomoże w walce z zbędnymi kilogramami.
Zima to dla mnie najlepszy czas na ich zrzucenie, nie męczę się aż tak bardzo jak w lato.
Zdaję sobie sprawę , że niewiele osób wierzy w te specyfiki i dobrodziejstwa z tym związane, może odezwą się osoby, którym dzięki temu udało się zrzucić niepotrzebny "balast"...
Ja na pewno napiszę o postępach - jeśli takowe będą. Pozdrawiam .

6

Odp: Piperine Burner odchudzanie

Używałam piperine burner ale nic nie schudłam. Po czasie spróbowałam diety Karolci i pozbyłam się 8 kg. Jestem bardzo zadowolona z efektu smile

7

Odp: Piperine Burner odchudzanie

u mnie doskonale podziałało. W porównaniu z innymi suplementami Piperine Burner zdecydowanie najlepiej sobie poradził.

8

Odp: Piperine Burner odchudzanie

O jakiej diecie Karolci mówisz?

9

Odp: Piperine Burner odchudzanie

mi pomógl bardzo B Shape, ze skladnikiem beanblock na bazie ekstraktu z nasion fasoli, pod kątem chemicznym jest źródłem fitoaglutyniny i fasolaminy, która bardzo dobrze odchudza i pobudza metabolizm, może spróbuj bo nie jest drogie