1

Temat: Jaka pasta do zębów?

Jakiej pasty do zębów używacie? Czy stosujecie pasty polecone przez dentystów? Czy kupujecie pasty z marketów?

2

Odp: Jaka pasta do zębów?

Pasta ajona i systematyczność. Wszystko wygląda po pewnym czasie znacznie lepiej, barwa zdrowsza i ładniejsza, zupełnie odmieniona.
Ale ogólnie dojście do zdecydowanej poprawy wymaga czasu, sama wiem  jak to wyglądało u mnie.
Swoje cele zrealizowałam.

3

Odp: Jaka pasta do zębów?

Używamy tej samej past jakieś 5 lat. Nic złego się nie dzieje, zęby są zdrowe, ładne, w dobrej kondycji, nie mam próchnicy.
I to jest efekt osiągnięty z niczego - najważniejsze, że udało mi się po prostu te zęby dopieścić do odpowiedniej postaci. Tyle.

4

Odp: Jaka pasta do zębów?

Przede wszystkim rozsądne podejście do tematu. Wiem jak to wyglądało u mnie. Ajona zdecydowanie pomaga, daje dużą zmianę, zdecydowaną poprawę i docelowo to wygląda naprawdę w porządku. Sama wiem jak wiele zmieniłam samymi podstawami. Nie mam teraz jakichkolwiek problemów z zębami - wygląda to zdrowo i w porządku. Oby tak dalej. Mieliście podobnie?

5

Odp: Jaka pasta do zębów?

Ja głównie colgate po prostu smile

6

Odp: Jaka pasta do zębów?

Normalna ajona bez fluoru. Nie mam żadnych problemów, płytka naprawdę w super stanie, mocno odmieniona, korzystnie wyglądająca. Pewnie, że nad takimi efektami trzeba się mocno napracować, ale ogólnie wszystko wygląda zdecydowanie idealnie. Czas na fajny efekt to minium kilka tygodni, ale na bank te zęby będą wyglądały jak powinny.