1

Temat: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Wykryli u mnie nadciśnienie. Lekarz zalecił wykonywanie codziennych pomiarów. Zastanawiam się jaki dobry, poręczny i trwały sprzęt kupić?

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2016-10-05 11:22:35)

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Nie polecam klasycznego ciśnieniomierza ponieważ będziesz miała problem ze zmierzeniem ciśnienia. Nie każdy potrafi tak mierzyć. Najlepiej jest kupić ciśnieniomierz automatyczny na ramię. Na nadgarstek równiez wydaja mi się troche niedokładne ( chociaż mogę się oczywiście mylić....).
Spore promocje są obecnie w aptece Nowafarmacja:
http://www.nowafarmacja.pl/sprzet-medyc … eniomierze

Zerknij sobie.

3

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Na co dzien i wogole moja babcia używa takiego aparatu do mierzenia cisnienia z diagnosis, jets on fajny  bo ma wyraźny wyświetlacz,  nie zacina się, dokonuje dokładnego pomiaru. Poleciła jej sąsiadka z bloku:)

4

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

ja zamówiłam ciśnieniomierz w hurtowni kosmetycznej Mimari. Żaden tam wyszukany, ale cyfrowy i do tego łatwy w obsłudze smile

5

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

ja też mam ciśnieniomierz z mimari. Nie potrzebowałam żadnego wypasionego czy coś. Tylko właśnie żeby był prosty w obsłudze i nie był drogi wink

6

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Myśmy się zdecydowali na model Active Control  niedawno. Działa szybko, samo podłączenie do ręki i obsługa nie jest szczególnie skomplikowana. Mankiet można sobie dostosować od szerokości ramienia. Dobrze że zapisuje wyniki w pamięci, bo często z mężem używamy i dobrze jest wrócić do starszych pomiarów nieraz.

7

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Ja mam jakis najtanszy przepisany przez lekarza i sprawdza sie dobrze.

8

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Ja musiałam kupić ciśnieniomierz bo jestem w ciąży i muszę kontrolować ciśnienie. Kupiłam automatyczny naramienny Semfio z firmy MesMed, bo po pierwsze jest łatwy w obsłudze, dokładny i wygodny, po drugie łączy się z bezpłatną aplikacją, a tam mogę obserwować zmiany za pomocą wykresu. Mi bardzo służy, polecam.

9

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Zadowoleni jesteśmy w domu z automatu Simple chodzi gładko, szybko, wyników nam raczej nie przekreca w każdym razie niczego takiego nie zauważyłam wink

10

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Sanity  Simple jest dobrym modelem jak na moje potrzeby – mały ciśnieniomierz lekki o poręcznym kształcie z wyświetlaczem na którym dobrze widać wszystkie dane

11

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

mam nadgarstkowy, mieści się bez problemu nawet w torebce i jest dokładny, skalibrowałam go z tym w gabinecie

12

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Ciśnieniomierz smart cardio mi się podoba, nie odchodzi tutaj rurka od urządzenia do mankietu, tylko mankiet przylega od razu do urządzenia, jest dużo wygodniej wg mnie. No i mierzy od dołu

13

Odp: Jaki ciśnieniomierz na co dzień?

Też wybrałem  SmartCardio. Codziennie nie sprawdzam co prawda ciśnienia ale bardziej doraźnie ale działa rzeczywiście szybko i bez jakiś usterek (nie zacina się itd.).