Temat: Holo Dust pyłek holograficzny z Em Nail

Cześć dziewczyny! Mam pytanie do tych z was, które robią sobie hybrydy/żele. Może miałyście styczność z pyłkiem holograficznym Holo Dust z EM Nail? Bardzo zaciekawił mnie ten produkt, a i tak muszę kupić nowe lakiery i bazę, więc przy okazji myślę o kupnie tego pyłku. Czy macie problemy z jego nakładaniem lub utrzymaniem się na płytce? Jak wygląda? Polecacie konkretny kolor?

2

Odp: Holo Dust pyłek holograficzny z Em Nail

O tym jeszcze nie słyszałam. Ale do tej pory używałam pyłku a'la efekt lustra tej marki i bardzo mi przypasował. Więc myślę, ze ta nowinka będzie tak samo trwała jak wszystkie inne. Jeśli chodzi o trwałość to standardowo- jakieś 3-3,5 tygodnia mi się trzymał. Sprawdź najlepiej na stronie producenta czy jest jakaś specjalna aplikacja- ja swoj efekt lustra musiałam nakładać na lakier Easy 3w1 a na koniec- Quick Finish Led użyć.

3

Odp: Holo Dust pyłek holograficzny z Em Nail

tez nie korzystałam, ale brzmi ciekawie smile

4

Odp: Holo Dust pyłek holograficzny z Em Nail

Używam i polecam. Nie mam żadnych problemów z nakładaniem, oglądałam tutoriale na youtube i wystarczy postępować zgodnie z wskazówkami. Paznokcie prezentują się super, a pyłek jest stosunkowo tani. Kup i przetestuj- ja zamówiłam kolejne pyłki- kameleona i lustro.

5

Odp: Holo Dust pyłek holograficzny z Em Nail

Pyłek zakupiony i już przetestowany. Aplikacja rzeczywiście jest banalnie prosta! Żałuję, że zwlekałam z kupnem, ale przy okazji kupiłam żel regenerujący Nail Therapy- będę stosować jako bazę pod lakier. smile