1

Temat: Implanty zębowe

Niestety mam dwa wyrwane ząbki z przodu - głupie zdarzenie wybiłam sobie zęby na basenie -  i chciałbym wstawić sobie 2 implanty zębowe lecz niewiele tak na prawdę o nich wiem sad Na czym polega wstawienie takich implantów ? Czy to jest tak ,że trzeba co jakiś czas je wymieniać ? Ile trwa i jak wygląda taki zabieg ?  I jaki koszt jest wstawienia implantów ?

2

Odp: Implanty zębowe

Na początek musi Pani upewnić się, że istnieje konieczność wstawiania całego implantu. Jest on niejako zastępstwem zęba mocowanym do dziąsła. W związku z tym przed jego założeniem, konieczne jest całościowe pozbycie się tkanki zębowej z tego miejsca. Jeśli po opisywanym wypadku pozostały fragmenty zębów, być może możliwe będzie ich uzupełnienie. Rekonstrukcja stomatologiczna pozwala dziś w trwały i niemal niewidoczny sposób odbudowywać fragmenty uszkodzonych zębów. Drugim rozwiązaniem, dużo tańszym niż implanty są licówki i mosty zębowe. Najbardziej trwałą metodą jest wstawienie implantu zębowego. Koszt wstawienia implantu to kwota 1800-4000 zł dla jednego zęba. Zabieg wszczepienia trwa nie dłużej niż godzinę. Całość leczenie trwa jednak około 6 miesięcy, ponieważ początkowo implant wszczepiany jest w dziąsło.

3

Odp: Implanty zębowe

hm a nie taniej byloby wstawic koronki?

4

Odp: Implanty zębowe

Całkowity proces wstawienia implantu może odbywać się jedno lub dwufazowo. Proces jednofazowy wygląda w ten sposób, że podczas tej samej wizyty następuje założenie odbudowy protetycznej (czyli sztucznego zęba), natomiast w dwufazowym najpierw wszczepia się trzon, a dopiero po ok 5-6 miesiącach nasadza się na niego protezę.

Niestety nie zawsze istnieje możliwość wszczepienia implantu, dlatego u osób (na przykład) z zaawansowaną osteoporozą lub paradontozą stosuje się techniki implantologiczne obejmujące również rekonstrukcję kości np. podniesienie zatoki szczękowej. W tym celu wykorzystuje się materiały kościozastępcze lub kościotwórcze.

5

Odp: Implanty zębowe

Cześć ja miałam robione 3 implanty. Fakt jest to bardzo kosztowne ale na pewno bardzo wytrzymałe i mam nadzieje ,że już do końca życia. Początki były trudne bo wiadomo na efekt końcowy trzeba niestety poczekać ale potwierdzam było warto! Moje nowe ząbki to efekt pracy kliniki  Dental Excellence z Warszawy serdecznie Polecam!

6 Ostatnio edytowany przez radnub1 (2012-12-14 02:01:00)

Odp: Implanty zębowe

soniQ napisał/a:

Niestety mam dwa wyrwane ząbki z przodu - głupie zdarzenie wybiłam sobie zęby na basenie -  i chciałbym wstawić sobie 2 implanty zębowe lecz niewiele tak na prawdę o nich wiem sad Na czym polega wstawienie takich implantów ? Czy to jest tak ,że trzeba co jakiś czas je wymieniać ? Ile trwa i jak wygląda taki zabieg ?  I jaki koszt jest wstawienia implantów ?

Nie musisz od razu zaczynać od implantów, świetnie sprawdzają się protezy bezklamrowe. Ząbki sąsiednie masz opiłowane po czym mocowana jest na stałe super idealna proteza, jak będziesz dbała to na całe lata na 10 spokojnie.

7

Odp: Implanty zębowe

Ja robilam implant jedynki w szczecinie.Tu namiary jakby ktos potrzebowal ww.froe.pl jest ciennik tez. polecam

8

Odp: Implanty zębowe

Z czystym sumieniem mogę ci polecić klinikę Hercka w Gliwicach. Jedna z nielicznych klinik, która jest autoryzowany przez firmę implantologiczną Alpha Bio po przejściu odpowiednich kursów i szkoleń za granicą. Ja robiłam tam implanty i muszę powiedzieć, że to świetna klinika, w której wszyscy byli bardzo delikatni i uprzejmi.  Co prawda nie jest to zbyt miły zabieg, ale dzięki odpowiednim lekarzom można to jeszcze jakość znieść. Jak chcesz poczytać o implantach to poszperaj trochę w internecie, ja tak zrobiłam przed operacją.

9

Odp: Implanty zębowe

Mnie do implantu namówiła narzeczona - kilka lat chodziłem bez górnej piątki, ale przed ślubem pomyśleliśmy, że warto coś z tym zrobić, bo jednak kiedy szczerze (i szeroko) się śmieję, dziura jest niestety widoczna.. Miałem to szczęście, że do dentysty chodzę do Medens w Warszawie, gdzie jest specjalista od implantów i trafiłem od razu pod jego skrzydła. Co prawda kość zaczęła zanikać i trzeba było ubytek wypełnić specjalną masą, ale jednak po paru miesiącach (i przyjęciu się implantu) miałem już koronę, która służy mi do dziś. Jeśli jesteście niezdecydowani to odsyłam do doktora Sundmana.

10

Odp: Implanty zębowe

O Boże, to mnie wystraszyleś tym zanikiem kości... Po ilu latach wstawiłeś ten ząb? ;p

11

Odp: Implanty zębowe

Jeśli tutaj są to jedynki, to na pewno lepiej zrobić sobie implanty. Trochę trzeba kasy zainwestować, ale warto. U mnie, podobnie jak u kolegi, dziura była w tylnej części uzębienia. Nic przyjemnego to nie jest, więc w końcu postanowiłem uzupełnić braki. Proponuję poszukać dobrego specjalisty, żeby nie spartolił roboty. U mnie wszystko się trzyma, dlatego bez owijania w bawełnę polecam dr Sujkę z Olsztyna. Jeśli już inwestować, to mądrze. Nawet wtedy, kiedy trzeba nadrobić kilometrów.

12

Odp: Implanty zębowe

Ja osobiście cały czas chodzę do vita-dent.gliwice.pl i robiłem tam też implant. Naprawdę nie mogę narzekać, bo nie dość że finansowo nie było tragedii, to jeszcze wykonanie na najwyższym poziomie.

13

Odp: Implanty zębowe

Witam, będę miała robione implanty pod Warszawą w duo dental. Na ich stronie jest ciekawy opis i zdjęcia, które pomogą zrozumieć cały ten proces. Proszę się nie obawiać, ale iść do dobrego specjalisty i będzie po problemie. Pozdrawiam.

14

Odp: Implanty zębowe

Wpisując w google stomatolog Poznań weekend można znaleźć wiele ciekawych przypadków z implantami. To jest normalna rzecz w dzisiejszych czasach!

15

Odp: Implanty zębowe

Ja również uważam, że w implanty warto zainwestować. Dobrze zrobione wyglądają bardzo naturalnie i nie widać żadnej różnicy. Mój zabieg przeprowadzała klinika Unident Union z Wrocławia. Na początku bardzo się bałam, ale jakoś to przeżyłam. Teraz jestem zadowolona, że mogę w pełni się śmiać.

16 Ostatnio edytowany przez dynamical (2016-02-08 10:57:07)

Odp: Implanty zębowe

Jak masz możliwość, to zainwestuj w implanty, bo to chyba najlepsza metoda leczenia. Dobrze zrobiony implant nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. możesz się swobodnie zachowywać, śmiać, jeśc owoce. Warunek jest jeden - zabieg musi być precyzyjnie przeprowadzony, dlatego polecam ci sprawdzonego dentystę z Tychów: http://www.endo-medica.pl Mam do niego pełne zaufanie...

17

Odp: Implanty zębowe

Na pewno w New Dent Clinic wam to ogarną - szukałam przez kilka tygodni dobrej placówki - ta jest przy armii krajowej. wybrana ze względu na osobę doświadczonego i faktycznie certyfikowanego w tym temacie lekarza no i samej placówki, która faktycznie jest pod pacjentów optymalnie jak dla mnie przygotowana - zresztą zamierzam teraz przejść do nich na normalne kontrole i leczenie zębów, po prostu są lepsi od mojej przychodni.

18

Odp: Implanty zębowe

Zgadam się smile

19 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2016-08-05 13:31:02)

Odp: Implanty zębowe

Ja się zdecydowałam na wstawienie implantu w miejsce dolnej 5. Niby ząb nie jest tak widoczny ale implant to nie tylko względy kosmetyczne. Brak zęba może spowodować zmiany zgryzu. Zęby się przesuwają. Jesteście o wiele bardziej narażone na powstawanie zmian próchniczych. Tak więc jeśli możecie pozwolić sobie finansowo na wstawienie implantu to jak najbardziej warto.

Ze swojej strony mogę polecić gabinet stomatologiczny Supra dent w Warszawie na ulicy Biały Kamień gdzie wstawiałam swój implant. Leczenie faktycznie trwa dość dlugo bo implantu nie wstawi się na jednej tylko wizycie. Jednakże nie żałuję bo wstawiony ząb nie różni się praktycznie od pozostałych. Pozwolę sobie dac do nich kontakt:
http://www.supradent.pl/o-klinice/

20

Odp: Implanty zębowe

Zgadza się, implanty zębów to nie tylko wygląd. Zapobiegamy również zanikowi kości, rozchwianiu się sąsiadujących zębów, zmianą w szczęce, a co za tym idzie również w wyglądzie twarzy i można tak jeszcze długo wymieniać.

Marzenka napisał/a:

Tak więc jeśli możecie pozwolić sobie finansowo na wstawienie implantu to jak najbardziej warto.

Zachęcam do przeczytania od czego zależy cena wszczepienia implantu zęba - medykdent.pl/od-czego-zalezy-cena-wszczepienia-implantu-zeba/. Nieraz warto wybrać gabinet oddalony o kilkadziesiąt kilometrów od naszego miejsca zamieszkania i sporo na tym oszczędzić.

21

Odp: Implanty zębowe

Moje problemy z zębami zaczeły się po ciąży. Wypadły mi dwa zęby i to z przodu szczęki. Straciłam pewność siebie, nie śmiałam się tak jak kiedyś, ogólnie czułam się bardzo skrępowana. Trwało to jakiś czas, aż postanowiłam to zmienić. Zdecydowałam się na implanty. Wiadomo koszt nie mały tym bardziej, że wydatki przy dziecku się zwiększyły. Poszperałam w internecie, poczytałam opinii na temat różnych klinik. Moje ząbki zrobiłam w Martomedice (martomedica.pl) i uważam, że to był najlepszy wybór.

22

Odp: Implanty zębowe

Ja mam implanty i wyglądają super, zupełnie nie widać różnic między swoimi zębami. Ale prawdą jest, że koszt bardzo duży, zwłaszcza jak są to jakościowo bardzo dobre implanty. Robiłam je u dra Kaniaka, młody fajny lekarz widać, że zaznajomiony z najnowocześniejszymi metodami. Na stronie swojej ma fajną galerię z pacjentami, którym robił zęby.

23 Ostatnio edytowany przez Katia (2017-02-23 14:56:40)

Odp: Implanty zębowe

Ja wstawiałam sobie implant w miejsce dolnej piątki. Niby nie było nic widać. Ale brak zęba potrafi nieść za soba nieprzyjemne konsekwencje. Bałam sie,że zęby mi się poprzesuwają oraz zmieni mi się układ szczęki.

Bałam się trochę wstawiania implantu. Ale wszystko poszło bardzo dobrze. Implant zakładali mi w Łodzi, konkretnie w tym gabinecie:
http://laserdent.com.pl/implanty-laserdent/

Oczywiście na jednej wizycie się tego nie wstawi. Ale tak mnie znieczulili , ze praktycznie niczego nie czułam.

24

Odp: Implanty zębowe

stasimo napisał/a:

Wpisując w google stomatolog Poznań weekend można znaleźć wiele ciekawych przypadków z implantami. To jest normalna rzecz w dzisiejszych czasach!

Nie rozumiem, co jest normalne?że zdarzają się nieudane zabiegi implantologiczne?Jak się pójdzie do doświadczonego i profesjonalnego stomatologa to nie będzie problemów. Moja mama miała wstawiany implant w Allecoudent w Poznaniu i nie działo się nic niepokojącego, w ogóle nie widać że to nie jest ząb tylko korona. Wygląda bardzo ładnie.

25

Odp: Implanty zębowe

Ja podobnie jak osoba wyżej mam pełne zaufanie tylko i wyłącznie do pana Terleckiego z Endo-Medica. Tam są najlepsi stomatolodzy w Tychach. Zaoszczędziłam na implanty i jestem w pełni zadowolona z efektów i świetnej pracy dentysty.  Polecam!

endo-medica.pl

26

Odp: Implanty zębowe

Rozmawiajcie z NewDentClinic. Powinni wam zdecydowanie pomóc, oni mają świetnego fachowca od implantów. Radzę zacząć od kontaktu telefonicznego, porozmawiać o warunkach, umówić się na spotkanie. I pamiętajcie, że najważniejsza jest jakość. Implanty to poważny zabieg. Nie można wybierać danego specjalisty dlatego, że wyjdzie to u niego 200 zł mniej. Patrzcie na opinie i duże doświadczenie.

27 Ostatnio edytowany przez talia (2017-08-07 11:13:17)

Odp: Implanty zębowe

Wiecie oczywiscie,ze ubytek zęba to nie tylko kwestia kosmetyczna? Przez to, że stracicie jeden zab możecie mieć problem z przesuwaniem sie zębów oraz może Wam polecić cała szczęka. Oraz zmienić się rozstaw zębów. Tego Wam na pewno nie polecam.

Jeśli chcecie zdecydować się na miejsce, w którym wstawicie implant sugeruję nie kierować sie jedynie ceną. Warto jest zorientować się jakie mają tam systemy implantologiczne, poczytać sobie opinie w sieci.

Jeśli miałabym polecić dobry gabinet to byłby to Proclinic dental we Wrocławiu:
http://proclinicdental.pl/service/implanty/
Stosują tam nowoczesne systemy implantologiczne.

28

Odp: Implanty zębowe

Jestem zdania że na zębach nie należy oszczędzać. Powinno się kierować jakością usług a nie ceną. Bardzo dobrych specjalistów również z protetyki znajdziecie u nich  White Dental Clinic . Ceny nie są wygórowane a nowa lokalizacja umożliwia dojazd metrem.

29

Odp: Implanty zębowe

Cena zależy często od miasta no i też samych implantów, są droższe i tańsze (ale moim zdaniem nie ma co oszczędzać na takich sprawach). W warszawskich klinikach Eurodental można skorzystać z darmowych konsultacji implantologa do polowy października, więc jak ktoś chce poznać ceny i wykonać plan leczenia - to warto wykorzystać taką opcję..

30

Odp: Implanty zębowe

Jeśli niewiele o implantach wiesz, wiedz, że nie brak stron internetowych, na których znaleźć można najczęściej zadawane pytania na ich temat. Jedną z nich jest strona wrocławskiej kliniki dentystycznej PROCLINIC DENTAL, proclinicdental.pl/service/implanty/ (znajduje się na niej również cennik, który pozwala oszacować koszty całego zabiegu).

31 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2017-11-29 08:48:31)

Odp: Implanty zębowe

Im planty to dość drogie rozwiązanie ale na pewno dobre i trwałe, ja mam brak 5 i 6 zęba więc zdecydowałam się na tańsze rozwiązanie jakim jest proteza http://www.supradent.pl/oferta/protezy-zebowe/ , nie będzie widoczna i też wygląda naturalnie

32 Ostatnio edytowany przez cassan (2018-01-09 15:25:59)

Odp: Implanty zębowe

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomato … omatologia Uzupełnienie braków zębowych za pomocą implantów stomatologicznych to rozwiązanie, które zgodnie rekomendują najlepsi specjaliści w Polsce i na świecie. Implantologia pozwala na odtwarzanie utraconych zębów za pomocą tytanowych wkrętów imitujących korzeń zęba. Takie rozwiązanie zapewnia podparcie zarówno dla pojedynczych jak i rozległych uzupełnień protetycznych. Na dzień dzisiejszy jest to najlepszy sposób na uzupełnienie zarówno braku pojedynczego zęba, jak i braków wielozębowych oraz całkowitego bezzębia.

33

Odp: Implanty zębowe

Patrzcie tutaj - newdentclinic.pl
Naprawdę konkretny fachowiec z Poznania, kawał solidnego gabinetu, mają tam w zasadzie wszystko.
Kwestia jedynie taka, gdzie mieszkacie, ale naprawdę - w przypadku implantów znaczenie powinno mieć znalezienie fachowiec z doświadczeniem, a nie miejsce, w którym znajduje się jego gabinet.

34

Odp: Implanty zębowe

Ja zdecydowałam się na implant i to była dobra decyzja. Przyjął się dobrze, wygląda naturalnie, nie ma różnicy. Co do kosztów to obecnie sa mniejsze niż kiedyś także moim zdaniem warto to rozważyć. Zabieg miałam wykonywany w Medentes w Przecławiu pod Szczecinem i mogę tylko pochwalić to miejsce, nowocześnie i profesjonalnie a cennik właśnie moim zdaniem dobry.

35

Odp: Implanty zębowe

W przypadku implantów oczywiście liczy się przede wszystkim jakość.
NewDentClinic znacie? Tam macie jednego z lepszych fachowców od tego zabiegu w kraju.
Tzn. tak wyczytałam. Nie znam się na tym, ale jak dla mnie cała usługa została od A do Z wykonana perfekcyjnie.
Nie mieliśmy żadnych komplikacji, całość zrealizowana jak należy.  Tak więc - zdecydowanie polecam.

36 Ostatnio edytowany przez beza (2018-05-14 10:54:45)

Odp: Implanty zębowe

Wszystkie informacje dotyczące implantacji masz tutaj http://www.medykdent.pl/ . Cena implantów jest uzależniona od rodzaju implantu i złożoności zabiegu. Moim zdaniem nie należy bać się takiego zabiegu smile W medykdent mają niskie ceny i dobrej jakości implanty smile

37

Odp: Implanty zębowe

Cena rzeczywiście nie jest taka duża w porównaniu do innych klinik, ale za daleko. Czegoś blisko Łodzi szukam, czyli żeby było niedrogo i dobrej jakości smile

38 Ostatnio edytowany przez jmali (2018-06-06 09:16:48)

Odp: Implanty zębowe

Nie polecam decydować sie na pierwsza lepszą klinikę ale zastanowić się nad kilkoma aspektami

jaki jest procent odrzuceń implantów
jakie doświadczenie ma klinika i ile implantów zostało w niej wstawionych
jakie systemy implantologiczne sa stosowane

Ze swojej strony polecam klinikę doktora Ziętka w Krakowie: http://www.zietekclinic.com/implantolog … ow-krakow/ - mają duże doświadczenie.

39

Odp: Implanty zębowe

Dobrze implanty zrobili mi w miejscowości Tychy, specjalnie jechaliśmy bo mam tam rodzinę i bardzo chwalili tego stomatologa. Ja również na nim się nie zawiodłam. smile Jeśli chcecie polecam odwiedzić ich stronę- esdentica.pl .

40

Odp: Implanty zębowe

Ja  to się ciesze że ludzie wymyslili coś takiego jak implanty! Bo gdyby nie to w wieku 34 lat wstydząc się śmiechów za plecami z mojego bezzebnej dziury przestałabym sie uśmiechać pewnie. Ale  udał osie i t oszybko, zanim ktokolwiek sie zorientował ze znajomych. Mam implant. Doskonała robota, wykonany w Stomatologia Ligota w Katowicach - rewelacyjni stomatolodzy implantolodzy, ze świeczka szukac takich fachowów, ja na szczęscie znalazlam. Naprawde warto nawet dojechac kawałek ( ja nie jestem z Katowic) żeby implant zrobic u prawdziwego Fachowca

41

Odp: Implanty zębowe

Na Ślasku mamy widać wielu dobrych implantologów.  Mnie implant wstawiali w Klinice w Sosnowcu L & P Wesoły na Mościckiego, wspaniali Dentysci , bardzo przyjemna nowoczesna czysta klinika a implant bardzi ładny, idealnie dopasowany i dobrze wykonany

42

Odp: Implanty zębowe

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Nie będę w stanie pomóc...

Gdyby samobójcy mieli wcześniej wypisane na czole, co zamierzają zrobić,rodziny nigdy nie pozwoliłyby, by targnęli się na swoje życie, prawda?

43

Odp: Implanty zębowe

Co jednak w przypadku gdy implant się nie przyjmie za pierwszym razem? Warto znowu próbować? I to nie trzeba przynajmniej z pół roku?

44

Odp: Implanty zębowe

Polecam Ci przejść się najpierw do specjalistów na konsultację, tam wszystko obgadać i wybrać najlepsze rozwiązanie. Nie ma co na zapas się martwić, w razie czego to implanty teraz tak ładnie robią, że nie widać różnicy więc twój uśmiech jest bezpieczny tak czy siak. Ja chodzę do dobrej kliniki i mają za darmo pierwsza wizytę, przejdź się i dowiedz co i jak i ratuj ząbki! wink Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług i też zaczynałam właśnie od takiej porady jak miałam problem big_smile anadent. pl

45

Odp: Implanty zębowe

Przed wizytą u implantologa zadbaj o to aby mieć przy sobie zdjęcie pantomograficzne zębów bo będzie potrzebne tongue Mnie poinformowali o tym jak się zapisywałam na pierwszą wizytę. Na szczęście znalazłam z Wawce pracownię diagdent w, której zrobiłam takie zdjęcie od ręki dzięki czemu byłam przygotowana na spotkanie u implantologa.

46

Odp: Implanty zębowe

własnie, dlatego, że implanty to dość, drogie rozwiązanie, ja sobie rozjaśniałam żeby we własnym zaciszu domowym. Tak było najlepiej. Kupiłam sobie nasadki od iwhite i zauważyłam (drugi tydzień stosowania) , że przebarwienia po kawie zniknęły dość szybko.

47

Odp: Implanty zębowe

Ile płaciłyście za swoje implanty?

48

Odp: Implanty zębowe

ja 60 tysięcy za do i górę

49

Odp: Implanty zębowe

Skąd taka cena? Ze złota te implanty? Ja po wypadku wstawiałam we Wrocławiu w Maxdent i cena odbiegała od tej co piszesz. Sam zabieg nie był bolesny, ale trwał kilka miesięcy zanim wszystko skończyliśmy.

50

Odp: Implanty zębowe

No jeśli ktoś robi sobie dużo implantów to taka cena jest jak najbardziej możliwa. Ja robiłam tylko jeden, w Stomatologia Borowski i zapłaciłam 3000 zł. Cena mysle ze jest przystepna, a jakosc wykonania zabiegu byla w porzadku. Implant mam juz prawie rok, nic sie z nim nie dzieje, chodze jedynie czasem na kontrole do doktora i jest ok smile

51

Odp: Implanty zębowe

Klinika stomatologiczna Eurodental w Olsztynie. Polecam, bo robią naprawdę porządnie, bezboleśnie i mają kompetentnych stomatologów.

52

Odp: Implanty zębowe

Jedyny Eurodental to znam w Warszawie i z tego co mi wiadomo nie ma placówek w Olsztynie smile

53

Odp: Implanty zębowe

Jak Lublin czy okolice, to powinnyście zerknąć na Dentala na ul Lwowskiej. Czasem chodzę sam, a czasem z dzieciakami. Jedno jest pewne - podejście stomatologów na duży plus. Wcześniej chodziliśmy do innej przychodni, jednak dzieciaki za nic w świecie nie chciały usiąść na fotelu. Każda wizyta to była dla mnie katorga. W Dentalu nie mam tego problemu. Lekarze mają dużo cierpliwości do dzieci, co zasługuje na pochwałę. W końcu trafiliśmy na kogoś kompetentnego.

54

Odp: Implanty zębowe

Wstawienie implantow polega na wywierceniu ci miejsca na implany w kosci szczęki, wkręceniu implantu (czyli metalowej śruby) oraz nałożeniu na niego koronę imitującą zęba.

55

Odp: Implanty zębowe

w kwestii implantów wiele już zostało napisane, nie jest to tanie rozwiazanie ale na długo i bardzo wygodne. Dobry implantolog zrobi tez implant tak, że nie ma róznicy jak chodzi o wygląd i nie rózni się zupełnie od innych zebów. Ja mam implant górnej trojki - ząb bardzo widoczny i naprawde nie widać różnicy
Teraz mam w planie wstawienie jeszcze jednego bo ... na własne zyczenie musiałam wyrwać 3 zeby trzonowe i musze to uzupełnić
Dobry implantolog to wazna rzecz, ja wstawiałam w Śląskim centrum Implantologii Astra Dent w Katowicach  m podobno na Śląsku są najlesi, takie opinie krąża i faktycznie opieka, personel, sprzet, mój implant - wszystko super

56 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2019-04-30 23:34:01)

Odp: Implanty zębowe

Tu przeczytasz co to są implanty i z jakimi kosztami trzeba się liczyć chcąc takie wstawić http://krakdental.pl/czym-sa-implanty-d … zne_zkwm.a. Ogólnie najlepsze rozwiązanie obecnie, chociaż jest pewne ryzyko, że zęby się nie przyjmią, organizm może implant odrzucić. Drugi minus to cena, implanty nie są refundowane i trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 3000 zł. Na każdy implant.

57

Odp: Implanty zębowe

Ktoś o Katowicach pisał, dodam jeszcze jedno miejsce gdzie można liczyć na profesjonalnie wstawione implanty - STOMATOLOGIA LIGOTA na Gdańskiej, świetni profesjonaliści