Temat: Dlaczego po kawie trzęsą się rece?

Serce też mi wariuje, trudniej mi się oddycha?

2

Odp: Dlaczego po kawie trzęsą się rece?

z pewnością problemy z sercem lub ciśnieniem tętniczym. Przestań pić kawę, skoro tak na Ciebie działa. W czym problem?

3

Odp: Dlaczego po kawie trzęsą się rece?

U mnie w ciązy tak działała, takie miałam skoki ciśnienia, że wolałam nie pić kawy. Zmieniłam na zbożową mama coffee, smaczna, nie zawiera kofeiny, a za to w składzie ma witaminy. Mi bardzo smakowała i nie musiałam się już martwić o ciśnienie.

4

Odp: Dlaczego po kawie trzęsą się rece?

ja po kawie tez sie czuje jakby w moim organizmie wszystko pracowalo na zwiekszonych obrotach, nie jest to przyjemne uczucie. ale kawe w smaku uwielbiam

5

Odp: Dlaczego po kawie trzęsą się rece?

Mi sie to zdarza gdy wypijam trzecią kawę. mam wrażenie że wszystko się we mnie trzęsie i za chwilkę zemdleje. No ale to jak przesadzę z kawą. A po jednej jeszcze mi się nie zdażyło. Może masz wysokie ciśnienie.

6

Odp: Dlaczego po kawie trzęsą się rece?

W tej sytuacji nie powinnaś pić kawy bo niebezpiecznie podnosi ci ciśnienie, może samo z siebie masz wysokie. Masz ciśnieniomierz? Zmierz sobie przed wypiciem kawy i po.

7 Ostatnio edytowany przez Katia (2018-01-26 09:21:03)

Odp: Dlaczego po kawie trzęsą się rece?

Odpowiedź jest bardzo prosta: w organizmie jest niedobór magnezu. W wiekszości przypadków jeśli uzupełnimy magnez suplementem to można pozbyć się nieprzyjemnego uczucia trzęsienia się rąk. Poza tym niedobór magnezu moze powodować również inne negatywne skutki:
skurcze
drgania powiek
stres
bezsenność

Dobrą opcją jest zamówienie sobie preparatu multiwitaminowego: https://zamowienia.rodzinazdrowia.pl/pr … lne-a.html -  który uzupełni nie tylko magnez ale również witaminę D3 czy witaminy z grupy B.