1

Temat: Apteka trychologiczna

Cześć! Ostatnio strasznie męczy mnie łupież, a do tego jak na złość dopadło mnie jesienne wypadanie włosów. Dotychczas próbowałam zaleczyć to wcierkami, jakie polecała mi pani w drogerii czy tabletkami ze skrzypem polnym, ale nie widzę wielkiej różnicy po ich stosowaniu. Myślę o zakupach w aptece trychologicznej. Może tam uda mi się kupić skuteczniejsze produkty? Co sądzicie?

2

Odp: Apteka trychologiczna

jeśli dotychczas nic ci nie pomogło to może warto spróbować czegoś trychologicznego. ja o takich produktach jeszcze nie słyszałam, więc chętnie poczytam na czym to polega i czy warto, bo mi na jesień jak zwykle włosy zaczęły wypadać i coś na wzmocnienie bym przygarnęła smile

3

Odp: Apteka trychologiczna

ja w ten sposób wyleczyłem łojotok. właśnie takie specjalne preparaty kupowałem, które zresztą sam trycholog mi zalecił. wiem, że jest kilku dystrybutorów trychologicznych, ale ja zamawiałem z hair pharma i wszystko super. chyba największy wybór mają, nawet mój trycholog mówił, że oferują spory asortyment.

4

Odp: Apteka trychologiczna

To brzmi sensownie. W końcu wypadanie włosów, łojotok czy łupież to poważne dolegliwości. Nie da się ich wyleczyć, kupując drogeryjne kosmetyki.

5

Odp: Apteka trychologiczna

damianowski napisał/a:

ja w ten sposób wyleczyłem łojotok. właśnie takie specjalne preparaty kupowałem, które zresztą sam trycholog mi zalecił. wiem, że jest kilku dystrybutorów trychologicznych, ale ja zamawiałem z hair pharma i wszystko super. chyba największy wybór mają, nawet mój trycholog mówił, że oferują spory asortyment.


Fajnie, widzę, że mają kilka produktów, które mogą pomóc mi wyleczyć ten nieszczęsny łupież i wypadające włosy. smile

6 Ostatnio edytowany przez jmali (2017-02-03 12:06:22)

Odp: Apteka trychologiczna

kasiasolna napisał/a:

Cześć! Ostatnio strasznie męczy mnie łupież, a do tego jak na złość dopadło mnie jesienne wypadanie włosów. Dotychczas próbowałam zaleczyć to wcierkami, jakie polecała mi pani w drogerii czy tabletkami ze skrzypem polnym, ale nie widzę wielkiej różnicy po ich stosowaniu. Myślę o zakupach w aptece trychologicznej. Może tam uda mi się kupić skuteczniejsze produkty? Co sądzicie?

To jest taka apteka? Nie jest to przypadkiem nazwa reklamowa? Która ma po prostu zachęcic osoby mające problem z wypadaniem włosów czy z łupieżem do zakupów? Bo coś mi się ogólnie wydaje,ze nie znajdziesz tam więcej rzeczy niż w tradycyjnej aptece internetowej.

Kierujcie się zawsze najkorzystniejszą ceną .Warto jest porównać sobie leki w kilku aptekach. Z doświadczenia mogę napisać,że najtańszą apteka , z którą się jak do tej pory spotkałam jest cefarm:
http://www.cefarm24.pl/

W aptece znajdziecie preparaty na ratowanie stanu włosów w korzystniejszej cenie.

7 Ostatnio edytowany przez MagGru (2017-02-03 20:20:48)

Odp: Apteka trychologiczna

Łupież nie bierze się tez tak sam z siebie http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owni … value=3527 . Ogólnie to tez nie spotkałam się z apteką trychologiczną . Lepiej pójść do normalnej apteki i poprosić o jaki dobry szampon na łupież.