Temat: Wirusowe zapalenie wątroby

Czy ktoś z Was zna tą poradnię AlvfaMedycyna? Podejrzewam, że mogę mieć wirusowe zapalenie wątroby i chciałabym to sprawdzić, a oni się tym zajmują, tak samo jak diagnostyką boreliozy. Dajcie znać, jeśli wiecie, czy warto się u nich leczyc.

2

Odp: Wirusowe zapalenie wątroby

moja mama miała zapalenie wątroby także wiem co to znaczy mieć tego typu chorobę. zerknij na adamed expert  bo tutaj liczy się szybkość jeśli zaniedbasz sprawę to może być bardzo niebezpiecznie dla cb, widziałam tam właśnie sporo artykułów właśnie na temat zapalenia wątroby przyczyny itd. Moja mama akurat trafiła do lekarza w samą porę także wszystko dobrze się skończyło

Odp: Wirusowe zapalenie wątroby

Przy WZW B i C stosuje się badania molekularne metodą PCR, które pozwalają identyfikować kwas nukleinowy (materiał DNA) wirusa. Dzielą się na:
- jakościowe (stwierdzenie czy we krwi znajduje się wirus)
- ilościowe (określenie ile jest cząstek wirusa).

wszystkogra.diagnostyka.pl

4 Ostatnio edytowany przez jmali (2017-10-25 11:33:42)

Odp: Wirusowe zapalenie wątroby

Wiele osób choruje na wzw typu C. I wiele nie orientuje się , ze ma to zakażenie. Czyli raz na jakiś czas rzeczywiście warto jest się na to przebadac. Szczególnie,że badanie jest dostępne w praktycznie każdym laboratorium i nie kosztuje nie wiadomo jakich pieniędzy....

Na tej stronie są opisane najczęśćiej atakujące wątrobę choroby:
http://supernowiny.pl/zdrowie/najczests … e-watrobe/

Mój znajomy aktualnie leży w szpitalu chory na WZW A. Bujał się z chorobą prawie 2 tygodnie zanim rozpoznali co ma ( widocznie ma mocny organizm i dlatego choroba od samego początku nie ścięła go z nóg....).

5

Odp: Wirusowe zapalenie wątroby

Nigdy nie słyszałam o takiej poradni hmm

6 Ostatnio edytowany przez Marcela (2018-08-03 11:28:10)

Odp: Wirusowe zapalenie wątroby

Nie znam. Na szczęście nie dotknęła mnie ta choroba, ale trzeba uważać, bo zarazić się można w wielu sytuacjach. A moja wątroba i tak jest słaba, skoro tak często sięgam po hepatil, który wprawdzie łagodzi objawy, ale że one się w ogóle pojawiają, to jest niepokojące. Prawdopodobnie powinnam radykalnie zmienić dietę.