Temat: Przepisy na święta

Hej. Niedługo święta a ja zostaje sama z TŻ. Kulinarnego talentu raczej nie mam Nawet niewiem jakie potrawy przyrzadzić I tu zwracam sie z prośbą czy byście mogly podać przepisy na jakieś potrawy świąteczne(łącznie z nazwami sklepów gdzie kupiłyście dany produkt).
Z góry Serdecznie Dziękuje
Jeżeli był już taki wątek to z gry przepraszam, szukałam ale nic nie znalazło.

2 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-12-19 08:42:34)

Odp: Przepisy na święta

Jest wiele bardzo prostych przepisów na potrawy wigilijne i świąteczne. Jesli już totalnie nie potrafisz gotować to możesz kupić gotowce. Chociaz moim zdaniem warto jest przyrządzić coś od siebie. Takie zrobione własnoręcznie zawsze smakuje o wiele lepiej.
Na tej stronie jest dobry przepis na wigilijny barszcz - nie ma chyba niczego prostszego.

Łatwe są również kluski z makiem oraz kapsuta.

3

Odp: Przepisy na święta

Warto w takich sprawach poradzić się specjalistów- mamy lub babci smile

4 Ostatnio edytowany przez Biedrona (2017-07-29 21:35:03)

Odp: Przepisy na święta

Święta to nie tylko Wigilia, bo przecież są jeszcze dwa świąteczne dni. O ile na ten wigilijny wieczór przygotowuje się tradycyjne potrawy jak barszcz z uszkami, karpia w galarecie czy kluski z makiem. O tyle na kolejne dni warto przygotować po prostu dobry obiad. Jednak, żeby było i świątecznie i tradycyjnie, polecam rosół z kurczaka przepis znajdziesz tutaj http://zagrodowy.pl/konrad-birek-przyrz … osolowego/