1 2016-12-28 09:39:04

Temat: polecany dietetyk w Warszawie

Moj narzeczony ma spory problem z nadwaga, ja tez mam mocno niezdrowe nawyki zywieniowe, ale ratuje mnie dobry metabolizm. Mamy postanowienie noworoczne, że musimy coś z tym zrobić. Czy mozecie nam polecic dobrego dietetyka w Warszawie, ktory bedzie w stanie ulozyc dla nas obojga dobra diete ale takze odpowiednio zmobilizuje?

2 2016-12-28 12:03:51

Odp: polecany dietetyk w Warszawie

lidias napisał/a:

Moj narzeczony ma spory problem z nadwaga, ja tez mam mocno niezdrowe nawyki zywieniowe, ale ratuje mnie dobry metabolizm. Mamy postanowienie noworoczne, że musimy coś z tym zrobić. Czy mozecie nam polecic dobrego dietetyka w Warszawie, ktory bedzie w stanie ulozyc dla nas obojga dobra diete ale takze odpowiednio zmobilizuje?

Kochana nawet jeśli masz dobry metabolizm to nie powinnaś sie tak źle odżywiać. To co jesz ma wpływ na funkcjonowanie Twoich narządów wewnętrznych. Na Twoje samopoczucie oraz ogólne zdrowie. Sama od jakiegoś czasu zwracam uwagę na to co kupuje.

W Warszawie mogę polecić panią Kolczyńską:
http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/

Tutaj jest jej strona. Wspaniała specjalistka, która naprawdę zna sie na tym co robi.

Ostatnio edytowany przez Katia (2016-12-28 12:04:14)

3 2017-01-23 20:10:00

Wybierzcie się do Anny Stelmach w przychodni KEN na Ursynowie, my z mężem do niej chodzimy smile Pierwsze konsultacje mieliśmy darmowe, załapaliśmy się na taką promocję smile efekty są, u mnie - 8 kg, u męża - 12 kg. Zanim pani dietetyk ułożyła nam dietę dokładnie nas przemierzyła, przebadała, bardzo profesjonalne podejście do tematu. Dieta nie jest nie wiem jak rystrykcyjna, nie głodujemy na pewno smile bardziej nauczyliśmy się zdrowych nawyków żywieniowych i to jest większy plus tych konsultacji jak sam spadek wagi smile

4 2017-01-30 14:44:29

ja polecam dietetyk panią Sylwię Sobczak-Piżuch z Be Light, prowadzi gabinet wyłącznie online i odpowiada bardzo szybko na pytania, kontakt z nią jest niezwykle łatwy. Schudłam dzięki niej 22 kg i pozbyłam się zgagi i zaparć. Bardzo jestem jej wdzięczna.