1

Temat: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Chciałam spytać gdzie kupujecie kosmetyki w necie ? Ja kupuję na oziway kropka com , nie wklejam linka bo nie mogę jakby co trzeba wpisaćw wyszukiwarce by zobaczyć tą stronę  , dzięki za info . Pozdrawiam forumowiczki .

2 Ostatnio edytowany przez dudek20 (2017-03-06 11:03:15)

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Kosmetyki a szczególnie zestawy hybrydowe do paznokci, można kupować w sklepach internetowychh . Jest tam ogromny wybór wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji paznokci.

3

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

jeśli chodzi o kosmetyki do włosów to jedynie od Inoar - mają sklep internetowy także nie ma problemu z dostępem do produktów

4 Ostatnio edytowany przez ua (2017-03-03 01:20:43)

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

W drogeriach takich jad chociażby douglas. Kupuję z kuponami więc jest dużo taniej smile Tutaj masz namiary https://kupon.pl/

5

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

AsiaWrocław napisał/a:

Chciałam spytać gdzie kupujecie kosmetyki w necie ? Ja kupuję na oziway kropka com , nie wklejam linka bo nie mogę jakby co trzeba wpisaćw wyszukiwarce by zobaczyć tą stronę  , dzięki za info . Pozdrawiam forumowiczki .

Staram się bezpośrednio na stronach producentów. Dla przykładu do pielęgnacji włosów kupuję w sklepie polskiej firmy BIONIGREE, a do pielęgnacji ciała na stronie firmy Wild Cosmetics.

6

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Ja zawsze najpierw sprawdzam czy jest gdzies promocja, bo jak juz sie dorwe do kosmetykow to sila sie mnie nie da odciagnac. zrabatowiani.pl sa fajni bo tam jeastem na biezaco z promkami i wlasnie pozniej wedlug tego zamawiam wink juz tyle razy na tym zaoszczedzilam ze nie wyobrazam soiebie zmienic trybu kupowania wink

7 Ostatnio edytowany przez ua (2017-08-07 13:38:26)

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Ja mam ulubioną linię kosmetyków do włosów Collections Nature by Cycle Vital Silver  i zamawiam je tutaj https://eugene.perma.pl/ bo nigdzie indziej jeszcze ich nie widziałam smile Bardzo polecam, bo są na prawdę świetne dla włosów wink

8

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Kosmetyki warto kupować w aptekach internetowych, gdyż oferują produkty z ograniczoną ilością parabenów, substancji zapachowych czy sztucznych barwników. Pracujący w nich farmaceuci, mają wiedzę, która pozwala postawić diagnozę, a potem wybrać właściwy produkt.

9

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Jeśli chodzi o kupowanie kosmetyków w internecie, fajną opcją jest skorzystanie ze strony Picodi. Wchodzicie i poprzez odpowiedni link macie rabaty, często -10%, - 30%.

10 Ostatnio edytowany przez Tabanka (2017-08-24 14:38:23)

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Ja swoje kosmetyki ostatnio kupuję tylko przez internet z dwóch powodów - tam zawsze jest taniej, niż w stacjonarnej drogerii, a poza tym nie mam czasu chodzić do sklepu, zastanawiać się, czy będzie tam odpowiedni odcień podkładu czy rzadko spotykany balsam z Rosji smile Na stronie https://makeup.pl co jakiś czas składam zamówienie i już następnego dnia paczka jest u mnie. A przesyłka jest za darmo! Nigdzie indziej nie widziałam darmowej przesyłki, a to naprawdę niezły chwyt marketingowy i na stałe przyciąga klientów. Ja już zostałam ich wierną fanką smile

11

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Dosyć często zamawiam kosmetyki w sklepach online, głównie z racji niższej ceny i szerokiego wyboru jakiego nie doświadczymy w sklepach stacjonarnych, poza tym zakupy internetowe to olbrzymia wygoda smile

12

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

ostatnio sporo trąbią w tv i na blogach kosmetycznych o tych kosmetych naturalnych więc trochę się porozglądałam i połasiłam się na kilka podstawowych kosmetyków typu krem, balsam, czy płyn micelarny i zamówiłam ze skin79 paczkę, czekam właśnie na dostawę:)

13

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

ja się właśnie zastanawiam czy to wszystko co piszą o kosmetykach anturalnych to jest prawda? gdzieś ostatnio czytałam o firmie benton ponoć ich kosmetyki mają w składzie śluz ślimaka? testowała któraś z was i może coś więcej powiedzieć?

14

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

jak pierwszy raz chciałam kupić kosmetyki naturalne benton to myślałam że uda mi się to zrobić w sklepie stacjonarnym, ale niestety.... potem już po prostu wpisałam w google i poszukałam sklepu który zajmuje się dystrybucją tych kosmetyków w Polsce

15

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

ja ostatnio online zamówiłam krem remescar na cienie i worki pod oczami. Krem jest naprawdę rewelacyjny i co najważniejsze bardzo wydajny, ja go dodatkowo nabyłam w dobrej cenie.

16

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Polecam nasz marokosklep. com, w którym możecie kupić kosmetyki pochodzące z Maroka. Przeznaczone są do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów np. olejki, kremy, balsamy czy mydła. Warto dodać także, że jesteśmy największym importerem oleju arganowego w Polsce.

marokosklep.com

17 Ostatnio edytowany przez beza (2018-03-29 22:51:01)

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Ja kupuję tutaj http://www.swiatnasion.pl/ . Cenię sobie naturalne składniki, a tutaj mają w bardzo dobrej cenie wink Teraz na przykład używam balsamu z ekstraktem z róży damasceńskiej i bardzo sobie chwalę wink

18

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Ja kupuje na allegro albo na aliexpress wink tylko że z aliexpress idzie nawet miesiąc. Ale fajne kosmetyki mają... szczególnie koreańskie kosmetyki szczególnie polecam

19

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

ja tam wolę kupić dobrej jakości kosmetyki niż byle co żeby nie podrażniło mi cery. Jeśli chodzi o włosy to kosmetyki zamawiam na finefactory.pl w sklepie typów fryzjerskim a do twarzy tez kupuję dobrej jakości kremy czy tez fluidy.

20

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Od jakiegoś czasu szukam jakichś nowych witryn w tym temacie. Wasze oferty wyglądają interesująco.

Aby naprawdę znaleźć Boga, trzeba być szczerym.

21

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

od jakiegoś czasu kupuję tylko i wyłącznie kosmetyki w drogerii/aptece online. Dość czesto zamawiam mój ukochany balsam do ciała i twarzy cetaphil md dermoprotektor, używam namiętnie przez moją trudna dolegliwość - azs i lubię go mieć po prostu na zapas,bo dzięki niemu moja skóra, jest ładna i gładka i nie swędzi.

22

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Ja kupuje na zdrowienaplus,com i bardzo jestem zadowolona!!!

23

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Ja czasami kupuje kosmetyki przez apteki internetowe, teraz ostatnio udało mi się zamówić  mój ulubiony krem pod oczy remescar, akurat był w promocji, a ja już go używam ponad rok, jest to sprawdzony kosmetyk, zredukował mi cienie pod oczami więc go polecam.

24

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

W sumie to tak.

25 Ostatnio edytowany przez niezalezna (2019-03-10 18:40:47)

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Szczerze powiedziawszy to dlugo by tutaj wymieniac. Zakupy przez internet maja to do siebie, ze potrafia bardzo wciagnac smile Niby przegladasz jedna rzecz .. w podobnych jest kolejne kilka .. zamiast wydac 50 zloty - to wydajesz czasami troche wiecej. No nic na to juz nie poradze, chlopak czasami na mnie wsiadzie ale i tak wydaje sporo mniej od swoich koilezanek z pracy. Ostatnimi czasy bardzo zainteresowalam sie technikami robienia paznokci dlatego glownie kupuje rzeczy z tej wlasnie kategorii. Przejrzalam pare wiekszych sklepow jednak do gustu najbardziej mi przypadlo Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,ozdoby.html Maja w swojej ofercie naprawde szeroki wachlarz efektow jakie mozna zastosowac. Jeszcze pare miesiecy temu chodzilam raz na kiedys do kosmetyczki .. a teraz kiedy chce moge sobie zrobic dowolna stylizacje smile Polecam wszystkim, bo mozna sie rozwinac przy okazji zaoszczedzajac sporo pieniedzy.

26

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Staram się ograniczać kupowanie kosmetyków przez internet, bo zawsze wydaję na nie za dużo. Ale kiedy już robię takie zakupy, wybieram tylko sprawdzone drogerie internetowe.

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

kupuję zazwyczaj od strony producenta, tak żeby nie było jajców. ale pierw musze poczytać o wszystkim opinie, tak żeby się nie zawieść big_smile

28

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Kosmetyki do wlosow kupuje na stronie internetowej inoaru smile O tej marce dowiedzialam sie od fryzjerki i od czasu gdy przetestowalam ich zestaw herbal solution- nie uzywam niczego innego niz inoar smile maja kosmetyki dobre jakosci, o odżywczym skladzie, bez barwnikow, parabenow.

29

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Ostatnio coraz częściej na doz.pl. Mają naprawdę duży wybór świetnych kosmetyków. Ceny też bardzo dobre.

30

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Zazwyczaj ze stron producenta, bo wtedy jakoś ufniej patrze na kosmetyk z internetu smile

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

31 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-04-09 11:50:53)

Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ?

Sama ostatnio zakochałam sie w kosmetykach mineralnych i ogólnie załuję, ze nie odkryłam ich wcześniej bo znacznie lepiej reaguje na nie moja skóra, która ma sklonności do trądziku. Oraz kosmetyki takie jej nie zapychają. A kosmetyki jakich używałam do tej pory albo nie kryły albo mnie zapychały.
Bardzo dobre kosmetyki mineralne ma firma Ikor. Szczeglnie ich podkłady mineralne z serii pure colors. jedyny problem może być z dobraniem odpowiedniego odcienia do skóry ale mozna poprosić o próbki.

Na tej stronie jest ich katalog https://ikor.pl