1

Temat: Kraków!!! Boks dla Kobiet

Witam wszystkie Panie smile

Zapraszam wszystkie Panie na treningi z boksu!!!

Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy. Mają na celu poprawy kondycji, sylwetki i zwiększenie pewności siebie, a wszystko to w dobrym towarzystwie samych kobiet. Gwarancja szybkiego spalenia kalorii big_smile

Treningi prowadzi Angelika Grońska: wielokrotna Mistrzyni Polski, v-ce Mistrzyni Pucharu Świata i multimedalistka wielu turniejów międzynarodowych.
Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18:00
ul. Wrocławska 11 A

W razie pytań piszcie i pytajcie.
Nie bać się, warto spróbować smile

2

Odp: Kraków!!! Boks dla Kobiet

Kontakt: 535 673 205
irsport. pl
facebook. com/IRSsportywalki

3

Odp: Kraków!!! Boks dla Kobiet

nie lubie boksu, chodzilam kiedys na kockboxing i glownie byly dziewczyny ale zrezygnowalam. slaby trening, chodze teraz do saturn Fitness na ul przemysłowej, bardzo duzo fajniejsze zajecia mozna sie zmeczyc i co najwazniejsze dla mnie to to ze maja basen po treningu mozna isc poplywac rozluznic miesnie

4

Odp: Kraków!!! Boks dla Kobiet

Ciekawa sprawa, szkoda, że nie mieszkam w Krakowie hmm

5

Odp: Kraków!!! Boks dla Kobiet

Rzeczywiście fajne big_smile Sama bym się zapisała big_smile

6

Odp: Kraków!!! Boks dla Kobiet

Jeśli szukacie doświadczonego trenera, to ja polecam Panią Magdalenę. Nie ma bardziej adekwatnej osoby w Krakowie do poprowadzenia tego typu treningu. Ja już trenuję z nią 3 miesiące i jestem mega zadowolona smile

Tutaj możecie zobaczyć więcej na jej temat lepszytrener.pl/magdalena-frankowicz/kick-boxing/krakow/trener

7

Odp: Kraków!!! Boks dla Kobiet

Eee nie ma jakichś bardziej "kobiecych" sportów?;) ja wiem ze równouprawienie i te rzeczy ale dla mnie boks jest tak samo nieestetyczny dla kobiet jak i mężczyzn. Sa sporty gdzie faceci wyglądają jak ciacha a kobiety zmysłowo ale boks?? nope ;p

8

Odp: Kraków!!! Boks dla Kobiet

A nie lepiej doradzić się w tym temacie jakiegoś specjalisty? Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie smile

Są miejsca stworzone dokładnie po to, by za nimi tęsknić niezależnie od tego, czy się je kocha, czy nienawidzi.

9

Odp: Kraków!!! Boks dla Kobiet

Polecam treningi u Magdy Frankowicz - najlepsza trenerka z jaką przyszło mi trenować. Fantastyczne zajęcia na rozładowanie stresu lepszytrener.pl/boks/krakow