Temat: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

Zastosowany w laserze skaner frakcjonujący pozwala na wykonanie szybkich zabiegów ablacyjnych, usuwających mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termiczny z minimalną strefą ablacji w miejscu działania lasera.

Zalety stosowania lasera:

- zabiegi z czystym polem operacyjnym – bezkontaktowe i aseptyczne
- ograniczenie krwawienia i minimalizacja bólu
- zmniejszenie obrzęku i szybkie gojenie
- duża szybkość wykonywania zabiegu z płytką strefą martwicy
- zminimalizowane ryzyko komplikacji pooperacyjnych
- kontrolowanie przebiegu zabiegu i duża precyzja pracy lasera
- zabieg prosty, krótki, niemal bezbolesny, z reguły jednorazowy
- brak uszkodzenia otaczających tkanek
- niekłopotliwy proces gojenia – zabieg nie wyłącza z życia towarzyskiego i zawodowego
- dobry efekt kosmetyczny
- brak możliwości zakażenia żółtaczką i wirusem HIV – zabieg wykonywany metodą bezkontaktową
- wysoka skuteczność terapeutyczna
- wysoki  poziom bezpieczeństwa

Więcej informacji na stronie Kliniki Promienistej.
Pozdrawiamy,
Zespół Kliniki Promienistej w Poznaniu

2

Odp: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

Ja robiłam zabiegi laserowe i byłam bardzo zadowolona. Był to laser ResurFX, zabiegi były robione w Vici Clinic. Owszem zabiegi są nieprzyjemne ale jeśli są dobrze wykonane to skóra szybko się regeneruje. U mnie laser zadziałał, po trzech zabiegach blizny się znacznie spłyciły. Oczywiście nic nie znika całkowicie ale dla mnie laser okazał się zbawieniem.

Odp: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

Polecam zabiegi laserem CO2 UltraFrax 800, którego wiązka jest absorbowana przez wodę i powoduje podgrzanie tkanki i jej odparowanie. Dzięki zastosowaniu głowicy skanującej, uzyskujemy tysiące mikroskopijnych uszkodzeń tkanki otoczonych zdrową skórą. Obszary nienaruszonej strefy odbudowują odparowane miejsca, powodując poprawę gęstości skóry, jej wygładzenie i odmłodzenie.

4

Odp: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

serdecznie zapraszamy na stronę Kliniki Promienistej po więcej informacji! dużo nowych treści i ciekawej wiedzy smile
Pozdrawiamy,
Zespół Kliniki Promienistej w Poznaniu

5

Odp: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

"Ja robiłam zabiegi laserowe i byłam bardzo zadowolona. (...) Owszem zabiegi są nieprzyjemne." To ja nie wiem, gdzie Ty to robiłaś ten zabieg laserowy? Ja miałam dwukrotnie styczność już z laserem w klinice Dethloff i zabieg był nieodczuwalny. Dziwi mnie więc, że coś czułaś... Mam wrażenie, że zostałaś "zrobiona w konia" dlatego czasem lepiej sprawdzić gdzie się chodzi... ja tak zrobiłam z kliniką Dethloff i jestem bardzo zadowolna z jej lasera i innych ofert!

6

Odp: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

Ja też korzystałam z zabiegu laseru frakcyjnego w Care Medica. I zabieg całkiem do przyjęcia. Byłam znieczulona miejscowo więc nie było jakiegoś dyskomfortu. Skóra si bardzo ładnie ujędrniła, nabrała równej struktury i kolorytu

7

Odp: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

ja też byłam dwukrotnie na laserze u Dethloff i nie wiem jak laser może być nieprzyjemny. Ja nic nie odczuwałam, powiem więcej byłam mega rożluziona, bo czułam, ze jestem w dobrych rękach. Efekt jest również. Mam wrażenie, jak czytam ten komentarz, że baardzo dobrze trafiłam, że oferta kliniki Dethloff jest najlepsza. Może laski, czas poczytać trochę o danej klinice na forach a nie iść w ciemno, bo koszt lekko mniejszy... To chodzi o nasze bezpieczeństwo. Na pewno dr B.Dethloff jest pewną marką i można jej ufać!

8

Odp: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

też nie mam żadnych zastrzezeń co do lasera, co prawda moja opinia opiera się na paru wizytach w klinice co była tutaj już wspominana niegdyś - Dethloff. Bólu nie czułam, zero też jakiś niefajnych odczuć. Wszystko tak jak mowiła Pani doktor, może po prostu mają jakieś magiczne sposoby ;-)! Laser ewidentnie przynosi efekt, więc nie zamierzam zmieniać kliniki! Bo wszystko jest CACY!

9

Odp: laser frakcyjny - na blizny i inne zastosowania

Kochane, jak laser frakcyjny jest nieprzyjemny to coś jest NIE TAK. Miałam pare razy takie przypadki w różnych dziwnych klinikach i to mnie nauczyło jeden rzeczy - wole trochę więcej zapłacić a mieć pewność, że nic mi się nie stanie! BEZPIECZEŃSTWO! Tu chodzi o nas! O nasze ZDROWIE! Ja byłam po namowach paru opinii na forach u Beaty Dethloff, która widzę, jest popularna i tam nic nie czułam. Zero odczuć podczas zabiegu. Poddane znieczulenie i pięknie! Tak trzeba zyć i sobie dogadzać!