Temat: Lipofilling

Lipofilling jest to zabieg polegający na wypełnieniu miejsca zabiegu własnym tłuszczem.
Poprzez lipofilling możemy wykonać:
- powiększenie ust
- powiększenie piersi
- wygładzić zmarszczki
- wypełnić dolinę łez
- zniwelować cienie pod oczami
- uzupełnić ubytki tkanek np. operacjach, urazach.

Więcej informacji na stronie Kliniki Promienistej.
Pozdrawiamy,
Zespół Kliniki Promienistej w Poznaniu

Odp: Lipofilling

W celu uzyskania lepszego efektu, niż przy typowym lipofilingu, opracowano metodę CAL (Cell Assisted Lipotransfer). Polega ona na podaniu do piersi tłuszczu, który wzbogacony jest o komórki macierzyste ADSC (Adipose Derived Stem Cells), wyodrębnione z tkanki tłuszczowej Pacjenta.

Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków w Polsce, który zaczął wykonywać zabiegi tą metodą.

3 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-03-06 08:50:38)

Odp: Lipofilling

Więcej informacji znajdziecie jeszcze tutaj:
http://zabiegiginekologiiestetycznej.pl … o-wykonac/

Na stronie jest opisane czym tak naprawde jest lipolifting i kiedy warto jest się na niego wybrać. Sama zdecydowałam sie na zabieg ponieważ nie mogłam znieść swojej skór pod oczami. Była bardzo cienka, miałam cienie oraz opuchnięcia. Lipolifting poprawił jej wygląd. Na tyl, że obecnie wystarczy jedynie odrobina korektora aby to wszystko zakryć.
Przed zabiegiem pacjentka bierze udział w konsultacjach z lekarzem medycyny estetycznej. Podczas wizyty otrzymuje dokładne informacje o przebiegu zabiegu, a także o przeciwwskazaniach i przygotowaniach, jakie należy poczynić przed nim.

Powrót do funkcjonalności to jedynie kilka dni