1

Temat: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

Witam.
Mam pewiem problem 5dni temu skonczyla mi się miesiaczka, a od kilku dni boli mnie brzuch i jak jestem w toalecie to mam krwawienie co to moze byc czy to kolejna miesiaczka? Czy to moze jest od lekow. Poniewaz od niedawna wykryli u mnie tarczyce i biore leki na tarczyce, a zarowno leki nap uls bo mam zz wysoki .

2

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

;d;d;d;d

3

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

Zobacz w ulotce czy w działaniach niepożadanych jest cos takiego, rózne leki faktycznie moga rozregulowac cykl. A moze to po prostu krwawienie śródcykliczne. Jak sie tym denerwujesz to idz do lekarza

4

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

mozliwe ze to przez leki a moze hormony.. bierzesz jakas antykoncepcje? ja tak mialam jak zaczynalam brac tabletki belara.. dwa miesiace mialam dodatkowe plamienia ale to normalne jak organizm przyzwyczaja sie do hormonow. najlepiej jak pojdziesz do lekarza

5

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

czesc

6

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

czesc

7

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

Zależy ile trwała twoja miesiączka i kiedy występuja u ciebie dni płodne, bo jeśli współżyłaś właśnie podczas owulacji to niestety, ale mogą to być jakieś krwawienia związane z ruchami zarodka. Nie mniej jednak idź do lekarza a później pomyśl nad wyznaczaniem sobie dni płodnych, ja używam testera owulacji ze śliny afrodyta- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

8

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

Idź do lekarza, a później pomyśl nad wyznaczaniem swoich dni płodnych, to może być ci potrzebne jak zaczniesz starać się o dziecko, ja używam komputera cyklu myway, który określa moją owulację na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego.

9

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

Poczytaj sobie o skutkach ubocznych przyjmowanych przez ciebie lekarstw. Oprócz tego jak masz problemy z tarczycą, to może powodować problemy z miesiączkowaniem, owulacja i rozregulować cały cykl miesięczny. W przyszłości to może utrudnić ci starania o dziecko. Ja mam niedoczynność tarczycy i podczas starania o dziecko korzystałam z komputera cyklu myway, który wyznaczał moje dni płodne na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Dziś wykorzystuje go jako naturalna antykoncepcje łącznie z prezerwatywą, bo do hormonów nie wróciłam. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

10

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

ja bym poszła do lekarza, poczytała ulotke leków

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

11

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

Jeśli cię coś niepokoi to przede wszystkim idź do lekarza, to może wyć wszystko i nic. Poza tym jeśli masz problemy z tarczycą to zacznij śledzić sobie cykle, to może ci się przydać przy antykoncepcji lub podczas starania się. Ja używam komputera myway

12

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

prosta odpowiedz i najbardziej poprawna - do lekarza marsz!

„Osiągnęlibyśmy znacznie więcej, gdybyśmy nie uważali niektórych rzeczy za niemożliwe." Vince Lombardi

13

Odp: Miesiaczka i po 5 dniach kolejna

Koniecznie idź do lekarza i zrób wyniki krwi...