1

Temat: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Witam, sprawa wygląda tak, że mam żółtawe zęby, co może nie podobać się płci przeciwnej.

Więc zastanawiam się nad wybielaniem, myślę nad 2 opcjami, albo w gabinecie wybielającym

lub domowe wybielanie, takie jak i-bright.eu

Ma ktoś z was doświadczenie z wybielaniem?

2 Ostatnio edytowany przez GaleriaUsmiechu (2018-07-25 10:13:24)

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Domowe sposoby nie zapewnią wybielania w takim stopniu jak zabieg przeprowadzony w gabinecie stomatologicznym. Oczywiście wszelkie domowe sposoby mogą być przydatne, ale raczej w podtrzymaniu uzyskanego tam efektu. Jednak nie zmienia to faktu, że niewłaściwie dobrane i praktykowane, mogą być szkodliwe. Dodatkowo sami w domu nie przygotujemy odpowiednio zębów, które należy oczyścić przed zabiegiem. Laserowe wybielanie zębów (galeriausmiechu.net.pl/gabinet-stomatologiczny-zabiegi/) jest o wiele skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż znane metody domowe i kosmetyczne. Ponadto jest trwalsze i nie powoduje nadwrażliwości, która często towarzyszy innym zabiegom. Dlatego warto znać konsekwencje różnych metod i z rozwagą wybrać odpowiednią dla nas.

Galeria Uśmiechu - gabinet stomatologiczny Częstochowa

3 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2017-08-30 09:17:56)

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Zdecydowanie wybielanie w gabinecie. Próbowałam wielu domowych sposobów na wybielanie zebów ale efekty były.... krótko mówiąc marne. Za to po wybielaniu w gabinecie róznica bardzo duża. Zęby były białe, jak wyszłam z gabinetu to praktycznie nie mogłam sie powstrzymać od uśmiechania się smile

Zęby wybielałam w Proclinic we Wrocławiu:
http://proclinicdental.pl/o-nas/

Jeśli ktoś z Was jest z tej miejscowości to szczerze polecam. Wspaniali specjaliści, znają się na rzeczy smile

4

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Hmm, wydaje mi się, że profesjonalne wybielanie w gabinecie będzie lepszą opcją, choć oczywiście najlepiej by było, gdyby zdać się na dobry gabinet i na dobrego stomatologa.

5

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Jak dla mnie najlepszą opcją jest pasta wybielająca ja korzystam z BLANX PRO PURE   najlepsza na jaką mogłem trafić szybki efekt a o to chodzi. Kupuję ja dość tanio na estetic-dent-sklep.pl    Warto spróbować zanim pójdzie się na jakieś wybielanie dentystyczne

6

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

ja również polecam pastę wybielającą , ewentualnie zabiegi wybielania u dentysty. odradzam natomiast tzw pasków wybielających których pełno na allegro. pozdrawiam

7 Ostatnio edytowany przez olha (2018-05-15 11:08:43)

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Nie wiem czy ktokolwiek będzie w stanie osiągnąć dobry efekt wybielania stosując jedynie pasty wybielające Piszę z własnego doświadczenia ponieważ nie potrafie tutaj nawet napisać ilu takich past wybielających używałam. Ale było ich bardzo dużo....

W końcu zdecydowałam sie na wybielanie u dentysty i z rozwiązania jestem o wiele bardziej zadowolona. Zeby wybielone, wybielanie nie spowodowało u mnie nadwrazliwości. I pomimo tego,że wybielałam je dobre kilka lat temu to efekt nadal się utrzymuje smile

Ząbki wybielałam w tym gabinecie w Krakowie: http://www.zietekclinic.com/uslugi/wybi … ow-krakow/ - jeśli ktoś jest z okolic szczerze ich polecam.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

8

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

ja to chyba zdecyduje sie na wybielanie u dentysty.. sama w domu probowalam domowymi sposobami z neta ale ogolnie porazka big_smile

9

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

hmmm... ja probowałam roznymi sposobami w domu pasty wybielajace, paski, no i tak naprawde dopiero nakladki iWhite zdały rezultat. zęby są wyraznie bielsze niz wczesniej, nakladki bezpieczne dla szkliwa, łatwe w zastosowaniu, cena dobra no i dostepne w aptekach i drogeriach. moze sprobuj tego zanim wybierzesz sie do stomatologa?