1

Temat: Problemy z seksem

Cześć kobiety. Mam pewien problem. Od pewnego czasu zauważyłam, że seks nie sprawia mi przyjemności. Niby mam ochotę, jak jest gra wstępna jest wszystko fajnie, czuję się podniecona ale jak przychodzi co do czego to nic nie czuję, dziwnie tak. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim?

2

Odp: Problemy z seksem

uu przerypane

3

Odp: Problemy z seksem

Ja tak miałam po urodzeniu dziecka. W ogóle moja pochwa była jakby szersza. Ja zdecydowałam się na zabieg plastyki pochwy żeby ją poprawić. Wykonywałam ją w klinice w częstochowie. Klinika Efecta i jeżeli będę miała podobny problem to na pewno tam wrócę. Nim miałam zrobiony zabieg to wszystko wyjaśnili, zbadali, itp. Także może i Tobie on pomoże.

4

Odp: Problemy z seksem

Oj dziewczyny po urodzeniu to chyba normalne prawda? Przynajmniej teraz tak sądzę, ale jakieś pół roku po urodzeniu wcale nie było mi do śmiechu. Moja pochwa była WIELKA i prawie nic nie czułam podczas zbliżeń z mężem - koszmar! On sam mi zwrócił uwagę, że chyba coś się zmieniło. Też się zgłosiłam do tej klinika w Częstochowie. Pani dr Rubik wytłumaczyła co można zrobić i jak długo się wraca do zdrowia. Poddałam się zabiegowi i nie żałuję, bo znów jest tak jak przed porodem.