1 2017-06-06 17:17:10

Temat: Jak dbać o włosy?

Jak w tamacie co robicie aby wasze włosy były zawsze piekne i zdrowe?

2 2017-06-06 17:19:14

Odp: Jak dbać o włosy?

Moim zdanie istotna rolę w pielęgnacji włosów odgrywa szczotka. Ja od jakiegoś czasu jestem posiadaczką szczotki Tangle Teezer . Jak dla mnie najlepsza tym bardziej, że mam długie,gęste i strasznie plączące się włosy. Do tego jest fajna w owieczki big_smile Kupowałam sobie na http://remy-hair.pl/szczotki-do-wlosow/ nawet jest jeszcze ta moja w sprzedaży. Żadna inna tak dobrze nie rozczesywała moich włosów.

Ostatnio edytowany przez MagGru (2017-06-06 17:19:31)

3 2017-07-05 11:51:24

Przede wszystkim używam sprawdzonych kosmetyków o odpowiednim składzie. Mój obecny włosowy must have to olejek Kalice z Inoaru smile Jest rewelacyjny- kilka kropel dokładnie nawilża włosy i dodaje im przyjemnej miękkości. Olejek nie jest ciężki- nie obciąża włosów, a co fajniejsze- stosuję go również do skóry twarzy i ciała. I też super się sprawdza w takim wydaniu.

4 2017-07-18 12:08:08

Dobry fryzjer, dobre kosmetyki i dobre nawyki smile zadnej suszarki, prostownicy, porządne odżywki i farby

5 2017-07-23 19:39:29

Myślę że warto zainwestowac w dobrą odżywkę i serum naprawcze. Sama mam kręcone włosy a jak wiadomo te strasznie się puszą. Staram się stosować ekologiczne, naturalne kosmetyki jednak tutaj trzeba czytać etykiety, bo jak wiadomo teraz każdy producent chce być eko. Raz na 2 msce zamawiam kosmetyki w Drogerii ekobieca.pl i stosuję je od pół roku i z czystym sumieniem polecam bo bardzo pomogły mi zregenerować i włosy po ciąży

6 2017-07-27 11:59:15

Mam puszące się włosy i zauważyłam że od czasu kiesy są dłuższe zaczynają się naturalnie kręcić. Przestawiłam się na naturalne kosmetyki marki Babci Agafii, nie wszystkie produkty mi pasują, ale odżywki do włosów są świetne. Wygładzają moje włosy przez co łatwiej się je rozczesuje. Unikam suszarki jak ognia bo po wysuszeniu ich suszarką są suche jak siano i kompletnie nie służy im ciepłe powietrze. Czesze je grzebieniem ale będę musiała zakupić taki z szerokimi ząbkami i generalnie zrezygnować chyba ze szczotki. Koleżanka mając bardzo kręcone właśnie takim czesała i go zachwalała. Wyczytałam też, że drewniany z szeroko rozstawionymi ząbkami grzebień jest bardzo dobry dla wypadających włosów.
Czy ktoś miał może jakieś doświadczenia z takim? Bo zastanawiam się nad kupnem takiego.

7 2017-08-24 08:45:26

Nawilżam włosy olejem kokosowym smile

8 2017-08-27 23:33:08

Mój sprawdzony od kilku miesięcy sposób to tabletki biotebal z najwyższą na rynku dawką biotyny. Szybko zahamowały wypadanie włosów, wzmocniły je, a po 3 miesiącach stosowania widzę sporo nowych włosków.