1

Temat: Brudna woda a problemy z uszami

Witajcie, zastanawiam się czy jest jakiś skuteczny sposób by chronić uszy przez zanieczyszczeniami pochodzącymi z  wody, czy to z rurociągów czy basenów lub innych akwenów?

2

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

W wodociągach miejskich przecież oczyszczają wodę wink

3

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

No dobra ale zawsze masz jakiś tam procent, odesetek zanieczyszczenia, ja za bardzo w to nie wierzę żeby takie wszystko czyściusieńkie było

4

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

Jak ktoś ma bzika na punkcie czystości to może i tak wink Chociaż nie powiem sama używam antybakteryjnych żeli itd

5

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

Ja też i zastanawiam się czy może coś podobnego znalazłoby się do uszu...

6

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

Podobnego, hmm nie wiem w jakim stopniu ale mam w domu spray, który stosuje się żeby pozbyć się wody z uszu i przy okazji działa bakteriobójczo. Zawsze po basenie go używam, ma alkohol , kwas octowy, woda sobie odparowuje, działa antybakteryjnie także żadne zapalenie nie wchodzi w grę, a gliceryna jeszcze dodatkowo nawilża.

7 Ostatnio edytowany przez soraya (2017-06-14 12:15:30)

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

O nonono właśnie o coś takiego mi chodzi!!!! Podrzuć mi proszę nazwę, fotkę, cokolwiek w wolnej chwili o ile dysponujesz w ogóle wink Będę ogromnie wdzięczna

8

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

Widzisz właśnie z tym czasem ciężko, tymbardziej w wolny weekend wink Przepraszam, że tyle to trwało, z małymi dziećmi tak już jest. Ten spray nazywa się dolphiner, kupisz go normalnie w aptece, około dwóch dyszek, ale wiadomo to zależy od apteki. Używa się go normalnie po styczności uszu z basenem, jeziorem, akwenem wodnym, morzem etc żeby osuszyć uszy i ma działanie antybakteryjne dodatkowo tak jak pisałam wyżej

9

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

Kupiłam go po twoim poleceniu i wracam z opinią. Super się sprawdza, zapłaciłam coś koło 16 zł i stosuję czy to na basen czy jak byliśmy na weekend na mazurach, działa błyskawicznie i spełnia swoje działanie na 100% wink

10

Odp: Brudna woda a problemy z uszami

Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...