1

Temat: eko podpaski - używacie ?

Koleżanka zdradziła mi ,że kupiła sobie ostatnio tzw eko podpaski z bawełny. Są bawełniane, nie zawierają foliowych wkładów, więc w pełni przepuszczają powietrze i nie odparzają skóry. To z plusów. Z tego co ją jednak zrozumiałam -są wielokrotnego użytku. Czy to jednak zdrowe ? Ktoś z Was stosuje ?

2

Odp: eko podpaski - używacie ?

Ekopodpaski to faktycznie podpaski wielokrotnego użytku. Wymagają one prania przed następnym użyciem. Choć na świecie istnieją już od dawna, dopiero od 2 lat zagościły w Polsce. Cena podpasek ekologicznych jest kilkanaście razy wyższa od ceny zwyczajnych, ale jak zapewnia producent inwestycja ta szybko się zwraca. Ekopodpaski dostępne są obecnie głównie w sklepach internetowych. Zaletą ekopodpasek jest ich delikatność (wykonane są zwykle z miękkiej flaneli, splotu bawełny lub frotte). Mają także dużą chłonność, co zabezpiecza je przed przesiąkaniem. Z ekopodpasek szczególnie zadowolone są kobiety, które dotychczas cierpiały z powodu podrażnień miejsc intymnych. Do wa produktu trzeba zaliczyć konieczność prania podpaski, nie każda kobieta ma na to czas i ochotę. Przeciwnicy ekopodpasek mają również wątpliwości co do możliwości zachowania pełnej higieny wielokrotnie używanej podpaski.

3

Odp: eko podpaski - używacie ?

Pierwszy raz słyszę, że są eko podpaski. Mimo tego że są wielokrotnego użytku to piszecie, że są o wiele zdrowsze od zwykłych podpasek. Ja bardzo często mam grzybice i zaczynają się w trakcie miesiączki, mimo że o higienę dbam i to bardzo. Może dzięki tym podpaskom nie musiałabym się martwić, że coś się wydarzy w trakcie ciężkich dni? Czy kupić je można jedynie przez internet?

4

Odp: eko podpaski - używacie ?

Dajcie spokój dziewczyny, z ekologicznymi podpaskami! Nie wyobrażam sobie prania tego i używania ponownie. Ja znam coś znacznie lepszego - TIENS Group Co. Ltd. , firmę propagującą tradycyjną chińską medycynę i zdrowy styl życia.

Z czystym sumieniem polecam,
lagenko

5

Odp: eko podpaski - używacie ?

Ale co to ma wspólnego z ekopodpaskami? O ile miękkość materiału mnie zachęca do stosowania to pranie zużytej podpaski nie wyobrażam sobie.

6

Odp: eko podpaski - używacie ?

Dobrze rozumiem, że one są materiałowe? To przecież jakby miał na sobie same majtki... Po pierwsze bałabym się że przesiąknie, po drugie mam duże wątpliwości czy jest to do końca higieniczne i po trzecie pranie - Nie dość że samo w sobie nie fajne to przecież trzeba by to prać zaraz po zdjęciu bo to przecież krew zostaną żółte plamy nie dopierze się tego! A po kilku razach pewnie są w opłakanym stanie.
Tak więc dzięki nie skusze się.

7

Odp: eko podpaski - używacie ?

Moja koleżanka również używa eko podpasek i jest bardzo zadowolona. Ale używanie czegoś takiego jak podpaska wielokrotnie, dla mnie nie jest higieniczne. Wolę tradycyjne podpaski, które po prostu wyrzucam.

8

Odp: eko podpaski - używacie ?

Zgadzam się z przedmówcą. Takie intymne produkty powinny być jednorazowego użytku. Chociaż może nie jestem do końca obiektywna bo jestem fanką jednorazówek, nawet maszynek - golenie wiele razy jednym ostrzem wydaje mi się blee..

9 Ostatnio edytowany przez TuTka (2012-10-25 10:30:48)

Odp: eko podpaski - używacie ?

Ja polecam podpaski z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi firmy TIENS. Polecam je ze względu na to, że aktywny tlen w nich zawarty rewelacyjnie przepuszcza powietrze, podpaski są wykonane bez syntetycznych materiałów. Jony ujemne mają potężną moc zwalczania drobnoustrojów i bakterii. Skutecznie wzmacniają system immunologiczny, zapobiegając chorobom. Działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, poprawiają równowagę hormonalną, redukują zmęczenie.

Idealnie dbają o nasz organizm podczas menstruacji. Są dostępne podpaski na dzień, na noc oraz wkładki. Są również niekonwencjonalne metody ich wykorzystania.

Pozdrawiam!
agata.tiens@interia.eu

10

Odp: eko podpaski - używacie ?

I was super glad that Kris won, since he also plays the piano, guitar, etc.!  His more style is more conventional and &#80e2;Am2rican.” I’m sure Adam will do just fine with the kick start he received.

11

Odp: eko podpaski - używacie ?

I was super glad that Kris won, since he also plays the piano, guitar, etc.!  His more style is more conventional and &#80e2;Am2rican.” I’m sure Adam will do just fine with the kick start he received.

12

Odp: eko podpaski - używacie ?

I was curious if you ever thgohut of changing the page layout of your website? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or 2 pisecrtu. Maybe you could space it out better?

13

Odp: eko podpaski - używacie ?

I was curious if you ever thgohut of changing the page layout of your website? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or 2 pisecrtu. Maybe you could space it out better?

14

Odp: eko podpaski - używacie ?

Ja używam super chłonnych no i hipoalergicznych tamponów beppy. Mogę w nich pływać, chodzić do sauny no i współżyć.

15

Odp: eko podpaski - używacie ?

Ja używam tampony beppy, które są hipoalergiczne i bardzo wygodne w użyciu. Można min. podczas okresu współżyć. Kupuje je na stronie naturalnaplodnosc.

16

Odp: eko podpaski - używacie ?

A gdzie mozna takie kupić?

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

17

Odp: eko podpaski - używacie ?

a jak to jest z kubeczkami menstruacyjnymi?  posiadał ktoś?

alternatywna forma zdrowia!

18

Odp: eko podpaski - używacie ?

Ja używam eko tamponów beppy, są hipoalergiczne więc bardzo dobrze tolerowane nawet przy otarciach czy zakażeniach, a i dają dużą wygodę podczas krwawienia.