1 2017-06-14 14:49:55

Temat: Katowice dentysta chirurg

Mam do wyrwania trzy zeby mądrosci, a dokłądniej jeden w całosci i dwa korzenie. Jestem w wielkim stresie bo mam straszny lęk przed dentystą a tym bardziej przed wyrywaniem.. gdzie byście radzili sie udać gdzie naprawde wyrywanie jest bezbolesne???  Bardzo was prosze poradźcie bo nie wiem a boje sie strasznie

2 2017-06-14 16:47:48

Odp: Katowice dentysta chirurg

Idź prywatnie, zreszta ósemki nie są refundowane, nie masz wyboru. Bardzo dobry chirurg jest np na Gwiazdach - centrum stomatologii Astra Dent, mają rtg, tomograf i leczą też z mikroskopem, nowoczesne znieczukenie - kompletnie  nie boli! Sama wyrywałam

3 2017-06-29 12:28:27

Nie wiem, czy jest w ogóle taka możliwość, żeby wyrywanie ósemek było bezbolesne... ja wyrywałam u stomatologa w Gliwicach Vita-dent vita-dent.gliwice.pl i w tych męczarniach dentysta był cierpliwy i mnie wspierał na swój sposób, więc dało się przeżyć. Jak to się mówi... co cię nie zabije, to cię wzmocni. wink

4 2017-09-27 10:01:24

Też to przechodziłam, ósemki dały o sobie znać i ból był nie do zniesienia. Na szczęście mój dentysta w Bytomi blueklinik.pl/ działa cuda i obyło się bez (większego wink ) krzyku.

5 2018-04-09 15:53:17

W przychodni Vitalonga Nzoz korzystam z usług stomatologa i bardzo sobie chwalę. Przyjmuje tam poza tym wielu specjalistów, między innymi: neurolog, kardiolog, czy ortopeda. Bardzo fachowa i rzetelna opieka. Zawsze odpowiednie pokierowanie w kierunku dalszej diagnostyki.

6 2018-08-04 23:41:43

Blisko Katowic w Sosnowcu na Mościckiego jest godny polecenia gabinet Stomatologia Wesoły. Ja wole u nich niż w Katowicach , przekonali mnie, świetny zespół dentystow i lecza yśmienicie i bezboleśnie a i upiększają ładnie uśmiech

7 2018-09-25 15:06:34

Hm.... A czy znacie dobrego ortodontę z Lublina? Czy uważacie, że na przykład oferta http://lublin-ortodoncja.pl/ będzie ok?

Ostatnio edytowany przez Reddon (2018-09-25 15:06:50)

8 2018-11-05 08:01:11

No niestety w wyrywaniu zębów nie ma nic przyjemnego, choć czasami nie ma innego wyjścia. Jeśli chodzi o stomatologię, to jak dla mnie dość dobrym wyborem będzie ProtomDental. Znajduje się on dość niedaleko Katowic (raczej nie dłużej niż godzina jazdy samochodem), więc jak najbardziej opłacalne jest wybranie się tam. Jakość usług jest bardzo wysoka.

wink

Ostatnio edytowany przez amber (2018-11-05 08:01:27)

9 2018-11-30 20:35:56

Bardzo dobrzy stomatolodzy przyjmują w Katowicach w Stomatologia Ligota na ul. Gdańskiej, leczymy tam zeby cąłą rodziną. nowoczesna klinika, pełen profesjonalizm

10 Wczoraj 00:41:08

Z Katowic polecam kazdemu kto się boi bólu ( bo leczą  i wyrywają całkowicie bezbólowo) Astra Dent na Gwiazdach
po pierwsze świetny chirurg szczekowy, po drugie skuteczne leczenia kanałowe a i wstawienie implanta- wszystko ogarniaja i to 100% perfekcyjnie. Naprawde polecam