1 2017-06-20 13:41:13

Temat: jak zgubić oponkę?

Nie mam dużej nadwagi, moim problemem jest nieszczęsna oponka, ćwiczę, staram się jeść mniej ale niestety lubię słodycze, ciasta i ciężko obok nich mi przejść obojętnie, macie jakieś sposoby by nie rzucać się na słodycze?

2 2017-06-22 06:02:43

Odp: jak zgubić oponkę?

Jak zgubić nadprogramowe kilogramy.Odpowiedź jest bardzo prosta.Dieta odrobina ruchu i tabletki Slimunox.To jest mój prosty i sprawdzony pomysł na pozbycie się niechcianych kilogramów.

3 2017-06-22 09:56:36

Ćwiczenia i dieta, innej rady nie ma wink

4 2017-06-30 05:33:03

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie Slimunox,w końcu pozbyłam się nadwagi i to jest to o co mi chodziło...

5 2017-07-02 17:19:01

Mi udało się schudnąć stosując tabletki Slimunox.Odchudzanie zajęło mi trochę ponad tzry miesiące.Ale warto było.Udało mi się schudnąć 12 kg.Teraz dopiero czuję się dobrze sama z sobą.

6 2017-07-06 21:05:37

Jak już pisaliśmy w innym wątku, żadne tabletki nie rozwiążą problemu nadwagi, jeśli nie zadbamy o zdrową, zbilansowaną dietę i codzienną porcję ruchu. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniej dla każdej z Was.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

7 2017-07-13 17:23:30

Moim zdaniem jeżeli chodzi o zastosowanie Foreverslimu to jedne z najlepszych tabletek jakie można zastosować i wspomóc odchudzanie. W moim przypadku mocno przyczyniły się one do pozbycie się 14 kilo nadwagi

8 2017-07-13 20:34:39

Mam pytanko o te herbaty, nie chcę brać żadnych tabletek, bo to zbyt niezdrowe dla organizmu na dłuższą metę. A jaki skład mają te herbatki? Jak długo można je pic?

9 2017-07-17 06:51:29

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcu pozbyłam sie całej nadwagi jaką miałam. Dla mnie to olbrzymi sukces

10 Dzisiaj 07:34:32

Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.