Temat: nietypowy prezent od narzeczonego

dziewczyny, dostałam na urodziny taki trochę nietypowy prezent od swojego narzeczonego i troche nie bardzo wiem co o tym wszystkim myśleć. Kupił mi orbitrek?! Wszystko fajnie ale teraz nie wiem czy to jakaś sugestia czy cos.. W zasadzie to się ucieszyłam bo pewnie bardzo się wykosztował no ale zmieszana jestem. Co mam z tym zrobić?

2

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

no jak to co? Ćwiczyć! smile facet pewnie chciał Ci sprawić przyjemność więc powinnaś się cieszyc ze dostałas cos praktycznego a jeszcze dodatkowo możesz popracować nad formą.

3 Ostatnio edytowany przez Ania_ABCfitness (2017-07-07 13:36:43)

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

Dokładnie – powinnaś się cieszyć i wykorzystać prezent jak najlepiej! Narzeczony na pewno chciał sprawić Ci przyjemność, zadbać o Twoje zdrowie i kondycję fizyczną, a może przy okazji sam skorzysta? smile Orbitreki słyną z tego, że są przyrządami, dzięki którym można przeprowadzić kompleksowy trening praktycznie wszystkich partii ciała, angażując liczne mięśnie – dlatego też efekty widoczne są stosunkowo szybko. Najlepiej działa na wzmocnienie i wysmuklenie mięśni pośladków, ud oraz łydek. Używając natomiast ramion urządzenia, sprawiamy, że ćwiczenia stają się jeszcze bardziej intensywne. Na naszym blogu prezentujemy kilka wskazówek, w jaki sposób ćwiczyć na orbitreku, aby trening był bezpieczny i efektywny: www.abcfitness.pl/jak-cwiczyc-na-orbitreku-ba30. Jeżeli masz jakieś pytania – jestem do Twojej dyspozycji.

4

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

w sumie to macie racje.. ja jak to kobieta zawsze doszukuje się drugiego dna zamiast zwyczajnie się cieszyc i zabrac za ćwiczenia. Teraz jeszcze najpierw muszę poszukać motywacji bo ślub dopiero za 2 lata i sie pocieszam ze mam jeszcze na wszystko czas a faktycznie dobrze by było fajnie wyglądac

5 Ostatnio edytowany przez Ania_ABCfitness (2017-07-17 13:29:37)

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

Jedną z najlepszą z metod jest wizualizowanie celów. Spróbuj wyobrazić sobie, jakie widoczne efekty mogą przynieść treningi na orbitreku, pomyśl o zaskoczeniu znajomych i narzeczonego, kiedy zobaczą zmianę w tak krótkim czasie smile Bardzo popularnym sposobem jest także dołączanie do internetowych grup wzajemnie motywujących się w treningach i opisywanie uzyskanych efektów. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszam do lektury: www.abcfitness.pl/motywacja-do-cwiczen-na-biezni-rowerku-lub-orbitreku-ba26. Pod tym linkiem znajdziesz wpis dotyczący motywowania się do ćwiczeń. Jeśli mogłabym jeszcze jakoś pomóc – zapraszam do kontaktu!

6

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

jejku, nie przesadzaj tongue nawet jeśli to miałaby być jakaś sugestia, to bardzo subtelna i ciesz się że takiego faceta masz, a nie takiego który by Ci dosadnie powiedział żebyś się wzięła za siebie tongue poza tym ćwiczenia na orbitreku są super smile

7

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

no ja bym się cieszyła z takiego prezentu, praktyczny bardzo smile nie ma się co przejmować, przynajmniej nie powiedział Ci prosto z mostu "schudnij", nawet może nie o to mu chodziło a pewnie chciał ci przyjemność sprawić

8

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

Sama bym się ucieszyła z takiego prezentu... smile Może chciał wzbudzić w Tobie nową pasję?

9

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

Dlatego ja swojemu chłopakowi daję to co o interesuje, żeby zawsze miał jakieś spełnienie, ostatnio dostał:  onsoleigry.pl/gry-na-x360/8959-fifa-18-legacy-edition-x360-5030944121511.html ale trzeba przyznać bardzo jej wyczekiwał.

10

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

Nic. Potraktuj jako super prezent. Pewnie wielokrotnie w jego obecności narzekałaś na swoją wagę big_smile skoro narzekałaś, to potrzebujesz zrzucić big_smile i ciach... prezent gotowy big_smile

11

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

Ja bym się ucieszyła! Dobrze, że pomyślał o czymś praktycznym. Możesz poćwiczyć, rozruszać się - same pozytywy. Ja dostałam na urodziny płytę z treningami i byłam bardzo zadowolona big_smile

12

Odp: nietypowy prezent od narzeczonego

Nie szukaj dziury w całym:P Facet chce zadbać o Twoje dobre samopoczucie i chce byś miała coś praktycznego. Nie sądzę, że miał coś złego na myśli i sugerowanie mu tego tylko na przyszłość ostudzi jego zapał i będzie myślał, że niezależnie od tego co Ci tak będziesz się doszukiwać złych intencji:) Korzystaj i ćwicz:)