1

Temat: polecicie jakiś analizator składu ciała?

Dziewczyny drogie czy możecie mi napisać a jakich analizatorów składu ciała korzystacie i co waszym zdaniem jest w nich dobrego a co złego? Otwieram swój fitness club i chcę się do tego dobrze przygotować przez najbliższe pół roku:).

2

Odp: polecicie jakiś analizator składu ciała?

W naszym klubie jest InBody 270 bo jest z menu po polsku więc odpada bariera obsługi. Poza ty fajnie bo wyniki są całkowicie rzeczywiste a nie uśrednione, w cenie urządzenia była tez od razu do niego drukarka.

3

Odp: polecicie jakiś analizator składu ciała?

Chodzi ci o ten analizator co jest na stronie Medfitness? to już nie jest taki high level w tym segmencie?

4

Odp: polecicie jakiś analizator składu ciała?

Jest, ale tu nie masz co oszczędzać i tego nie rób. Bo to nie chodzi o kupienie czegokolwiek co sobie podaje wyniki na prawo-lewo, tylko mają być prawidłowe smile Tu masz sprawdzony analizator, z dobrymi opiniami użytkowników i pełną obsługą tego producenta. Dystrybutor jest krajowy, do tego obsługa i pomoc zdalna.

5

Odp: polecicie jakiś analizator składu ciała?

Ja absolutnie nie chce oszczędzać, też wychodzę z założenia że ma być raz a dobrze zrobiony zakup na lata. Co jeszcze o tym analizatorze możesz mi napisać? Jakies wady?

6

Odp: polecicie jakiś analizator składu ciała?

Imho to jest naprawdę dobry i bezawaryjny analizator, masz polskie oprogramowanie, do tego rzeczywisty pomiar a na to zwracaj uwagę, nie bierz pod uwagę sprzętu który sobie uśrednia wyniki jak chce. Chyba nic więcej nie trzeba do szczęścia:). W obsłudze - też prosty, tym bardziej, że firma robi ci i personelowi szkolenie z obsługi przy dostawie sprzętu.

7

Odp: polecicie jakiś analizator składu ciała?

OK. to byłoby mega na rękę takie przeszkolenie. Muszę przedzwonić do tej firmy która je sprzedaje i jeszcze trochę dopytać m.in. o tej obsłudze co piszesz i co maja na stronie. Bo ja do takich technicznych rzeczy to jakoś zawsze miałam lewe ręce:). Dzięki i pozdrawiam

8

Odp: polecicie jakiś analizator składu ciała?

Ja widziałam, że oni robią tez takie pokazy tych swoich analizatorów i to będzie dla mnie chyba najlepszym rozwiązaniem. Sama zobaczę jak to działa, pogadam z fachowcami od nich jeszcze i wtedy podejmę jakąś decyzję. Jeszcze raz dziękuję!!!