1

Temat: przejedzenie i ból brzucha

na imprezie u znajomych się nieźle obrzarłam, już pod koniec imprezy umierałam, myslałam że rozsadzi mi brzuch, mięta nie pomogła, co to w ogóle mogło być? Dzisiaj kiepsko się czuję, jest i niedobrze sad boję się cokolwiek jeść

2

Odp: przejedzenie i ból brzucha

Poczytaj sobie na Adamed.expert z tego co pamiętam to czytałam po świętach właśnie na tym portalu świetny artykuł na temat obżarstwa w którym było dokładnie opisane domowe sposoby na pozbycie się tego problemu także polecam zajżeć na to może akurat Ci to pomoże

3

Odp: przejedzenie i ból brzucha

pewnie to z powodu tłustego jedzenia i przejedzenia, też czasami tak mam, na co dzieńs taram się jeść lżej ale czasami w stresie zdarza mi jeść więcej niż trzeba a potem brzuch boli, cholestil max mi szybko pomaga, czuję że trawienie mam po nim lepsze

4 Ostatnio edytowany przez Marcela (2018-06-28 19:57:45)

Odp: przejedzenie i ból brzucha

Jeśli nie wiesz, co na ból brzucha jest najlepsze, to mi się wydaje, że no spa zawsze działa i jest bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży. A jeśli takie bóle się powtarzają, to najlepiej skonsultować to z lekarzem i nie brać żadnych leków na własną rękę.

5 Ostatnio edytowany przez Biedrona (2018-06-28 20:21:05)

Odp: przejedzenie i ból brzucha

Spróbuj wziąć coś na wątrobę, jakiś lek. Kiedyś też miałam taką sytuację. Byłam na weselu u brata i przesadziłam z jedzeniem i alkoholem. Od razu po przyjściu do domu zaparzyłam sobie miętę, ale to nic nie pomogło... ale na szczęście miałam w domu tabletki wspomagające pracę wątroby. Po pewnym czasie poczułam ulgę smile