1 2012-04-25 12:01:45

Temat: Stroje fitness

Może to głupie zapytanie, ale mam problem z  ciuchami na fitness. Pocę się zbyt szybko i chciałabym w końcu trafić na ubrania które pochłaniają pot i na których tego nie widać. Możecie polecić jakieś marki albo po prostu materiały o które można pytać w sklepach?

2 2012-06-08 18:01:33

Odp: Stroje fitness

Najlepsze stroje do ćwiczeń kupisz w sklepach sportowych. Zawsze szukaj w dziale fitness. Fakt takie ubrania są drogie, ale materiały z których są wykonane są dobrej jakości. Oryginalne służą nam przez kilka lat, a nie przez kilka miesięcy. Oczywiście nie przestaniesz się pocić, ale materiał wchłania pot, więc na pewno odczujesz przyjemność z ćwiczeń i przestaniesz się przejmować nadmiernym poceniem smile

3 2012-08-13 12:37:39

Topowe marki sportowe, wystarczy jak wybierzesz się do sklepu sportowego na pewno ci coś doradzą. Z tańszych to lidlowa sportowa linia.

4 2012-09-17 09:55:30

Przede wszystkim te oddychające. W każdym sklepie sportowym znajdziesz kolekcje wykonane specjalnie do fitness'u. Niestety w markowych sklepach jest drogo, ale z doświadczenia wiem, że takie rzeczy możesz prać po każdych zajęciach (nie prasuj!), a i tak będą Ci służyły latami.

5 2012-11-20 11:03:46

Takie w sklepach sportowych są czasem zbyt drogie niestety, a sam karnet tez przeciez kosztuje... JA wybralam tanszą opcję i kupiłam cały komplecik takich tunik: http://photos02.istore.pl/28604/photos/big/16801885.jpg
Są świetne, lekko je podwijam i chodzę i na fitness i na zumbe w nich smile
Są super elastyczne a przy tym mają taki przyjemny sportowy wygląd;)

6 2012-11-20 15:41:36

Zainwestuj w biustonosz sportowy shock absorber bądź panache sport. Kupisz je w sklepie MamBra:) Polecam! Obejrzyj filmik o profesjonalnym dopasowaniu sportowego biustonosza. pozdrawiam
https://www.youtube.com/watch?v=bQNj09E … ature=plcp

7 2012-12-09 10:49:41

Myślę że w przypadku ubran na fitness powinnaś zainwestować w odzież termoaktywną- która sprawdza się zdecydowanie najlepiej,a poza tym jest wygodna. Teraz w sklepach internetowych są bardzo fajne promocje.

8 2012-12-09 16:37:22

Najlepiej kup ubrania z naturalnych tkanin

9 2013-01-03 15:39:41

asap napisał/a:

Takie w sklepach sportowych są czasem zbyt drogie niestety, a sam karnet tez przeciez kosztuje...

Dokładnie, ja również trochę poszperałam i kupiłam sobie zestaw Nike ze Złotych Wyprzedaży. Tańsze niż w normalnym sklepie, a tak samo dobre. Już śmigam w nich na siłownie:)

10 2013-02-25 15:39:13

Ja mam taki normalny dres  i koszulkę z pumy - to mój ulubionby strój na fitness smile, czasem zamiast dresu zakładam leginsy. Koszulkę tańszą niż w sklepie wyszperałam przez ogłoszenia sprzedajemy.pl smile

11 2014-04-29 19:39:25

hej hej pytanie wcale nie jest głupie, nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi;) jeśli chodzi o materiał z którego powinien być wykonany ciuch sportowy to musi on oddychać, najczęściej jest to połączenie poliamidu i poliestru, z przewaga tego pierwszego. Są to włókna syntetyczne które przepuszczają powietrze i odprowadzają pot. Z marek dobry jest Brubeck, tak ...jeśli miałabym wybrać najbardziej godną polecenia no to Brubeck. Ma calkiem fajną serię dla kobiet- kolorowe i kobiece a nie jakieś nudne szarości;D pozdrawiam i miłych ćwiczeń!

12 2014-05-20 11:26:28

U mnie akurat nie ma większego problemu ze strojem - kupiłam taki dość zwyczajny w sklepie sportowym i idealnie mi się w nim ćwiczyć. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że inni mogą mieć większe wymagania niż ja.

13 2014-06-01 12:29:50

U mnie problem dotyczył butów, ponieważ mam dużą stopę, miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru. Nie musze dodawać, że również wybór nie był zbyt wielki przy moim rozmiarze.

14 2014-11-28 10:18:35

Kiedyś na ambigante com mieli świetną linię ciuszków do aktywnego trybu życia… Niestety jest to limitowane do tego stopnia, że co jakiś czas nowe modele puszczają i znikają w mgnieniu oka...

15 2016-12-28 09:51:43

ja sobie ćwicze w kompleciku dresowym z denleya, jest fajny przewiewny.

16 2017-02-08 17:16:48

na fitness używam tylko ciuchów marki JTB Poland. bardzo dobrze się w nich ćwiczy, nie krepują ruchów. no i można je tez często prać co przy tego typu rzeczach jest bardzo wazne. nic się z nimi nie dzieje, nie rozciągają się czy blakną.  kupuje je w sklepie online fitstore.

17 2017-02-11 12:35:00

A co myślicie o ubraniach z dyskontów, np z Lidla ostatnio była promocja na stroje sportowe, co o tym myślicie?
http://pozyczamratalnie.pl

Ostatnio edytowany przez igoor310 (2017-02-13 17:07:51)

18 2017-02-11 17:25:06

Lidl ma bardzo fajne ubrania sportowe. Buty - niezniszczalne, a spodnie po wielu praniach i również w dobrej formie. Bluzki i staniki już trochę gorzej. Tu stawiam raczej na inne sprawdzone marki, np. Yajlee.

19 2017-03-17 13:19:47

Dziewczyny warto jest inwestować w jakość ! Nie kupujcie tanich poliestrowych ubrań, w ktorych będziecie źle się czuły. Ubrania w tanich sklepach . w supermarketach nie oddychają, będziecie się w nich pociły oraz nie nadaja się na siłownię chociażby z tego powodu ze krępują ruchy.Jesli kupicie sobei coś porządnego to nie dość,że pochodzicie w tym o wiele więcej to jeszcze będzie Wam wygodnie.

W sieci jest wiele przewodników na temat tego co warto jest zabrać ze soba na silownie. o tutaj na przykład:
http://sklepgwinner.pl/blog/czas-na-fit … -silownie/

Najważniejsza część ubioru to oczywiście legginsy plus buty.

Ostatnio edytowany przez jmali (2017-03-17 13:21:21)

20 2017-03-18 16:23:26

jmali napisał/a:

Dziewczyny warto jest inwestować w jakość ! Nie kupujcie tanich poliestrowych ubrań, w ktorych będziecie źle się czuły. Ubrania w tanich sklepach . w supermarketach nie oddychają, będziecie się w nich pociły oraz nie nadaja się na siłownię chociażby z tego powodu ze krępują ruchy.Jesli kupicie sobei coś porządnego to nie dość,że pochodzicie w tym o wiele więcej to jeszcze będzie Wam wygodnie.

Popieram w 100% ! Jedną z najważniejszych rzeczy jest właśnie komfort podczas ćwiczeń. Ja kupowałam kiedyś tanie ubrania, bo po co przepłacać, ale to bardzo złe podejście. Odkąd mam swoje ciuchy fjorda nansena termoaktywne to czuje się po prostu dobrze podczas ćwiczeń różnego rodzaju.

Xankania napisał/a:

ja sobie ćwicze w kompleciku dresowym z denleya, jest fajny przewiewny.

Nie krępuje Ci dres ruchów? Ja jakoś wolę bardziej przylegające rzeczy, bo dają mi więcej możliwości ruchowych

igoor310 napisał/a:

A co myślicie o ubraniach z dyskontów, np z Lidla ostatnio była promocja na stroje sportowe, co o tym myślicie?

Ja uważam, że szkoda wydawać na nie pieniądze. Oczywiście rozumiem, że są tańsze i itd, ale osobiście wolę trochę poodkładać i kupić na prawdę dobrą rzecz raz i potem korzystać z satysfakcją przez kilka lat

21 2017-03-18 21:41:51

Julitta napisał/a:

Popieram w 100% ! Jedną z najważniejszych rzeczy jest właśnie komfort podczas ćwiczeń. Ja kupowałam kiedyś tanie ubrania, bo po co przepłacać, ale to bardzo złe podejście. Odkąd mam swoje ciuchy fjorda nansena termoaktywne to czuje się po prostu dobrze podczas ćwiczeń różnego rodzaju.

Są ciuchy tej firmy dla kobiet? Myślałam, że to typowo męska marka.

Julitta napisał/a:

Nie krępuje Ci dres ruchów? Ja jakoś wolę bardziej przylegające rzeczy, bo dają mi więcej możliwości ruchowych

Masz na myśli jakieś ubrania termo? To spory wydatek, ale opłaca się w gruncie rzeczy.

igoor310 napisał/a:

Już chyba lepiej kupić coś konkretnej marki niż takich lidlowych no-name'ów. To samo z Decathlonem. Nie przekonują mnie one. Ja wolę już zapłacić trochę więcej ale żeby posłużyło dłużej, bo wcześniej już miałam problemy z testowaniem takich dyskontowych ciuchów.

22 2017-03-19 21:55:26

bozenka napisał/a:

Są ciuchy tej firmy dla kobiet? Myślałam, że to typowo męska marka.

Jest ich dość sporo, ale fakt faktem trzeba się troszeczkę naszukać. Mi mąż znalazł na militaria.pl, bo on sobie dla siebie tam kupował i wypatrzył też damskie smile

bozenka napisał/a:

Masz na myśli jakieś ubrania termo? To spory wydatek, ale opłaca się w gruncie rzeczy.

Tak tak, tylko termoaktywne jak chodzi o sport. Ubrania, bielizna - co komu bardziej potrzebne i zależnie od sportu. Niektórzy do biegania wolą zainwestować w dobre buty, czapkę termoaktywną, czy rękawiczki, a kwestie ubrania odłożyć na plan dalszy.

bozenka napisał/a:

Już chyba lepiej kupić coś konkretnej marki niż takich lidlowych no-name'ów. To samo z Decathlonem. Nie przekonują mnie one. Ja wolę już zapłacić trochę więcej ale żeby posłużyło dłużej, bo wcześniej już miałam problemy z testowaniem takich dyskontowych ciuchów.

To w jakich ciuchach teraz ćwiczysz? Skoro temat o strojach fitness to możesz się pochwalić big_smile

23 2017-03-21 11:56:47

Ja mam swój strój na który chodzę na fitness z deachatlona smile Ostatnio zapisałam się także na takie zajęcia >> http://art-dance.pl/oferta/pilates-szczecin/ smile jest super smile

Ostatnio edytowany przez Paulinka88 (2017-03-21 11:58:06)

24 2017-06-14 20:02:47

A jakieś polskie marki polecacie ?

25 2017-06-16 12:26:14

miśka10 napisał/a:

Jak chodzi o damską odzież to trzeba się trochę naszukać, ale już z doświadczenia mogę polecić Ci fjorda nansena. Bardzo dobre ciuchy i w przystępnych cenach

26 2017-06-18 21:04:03

helikon też robi damską odzież

27 2017-06-27 09:21:55

Julitta napisał/a:
miśka10 napisał/a:

Jak chodzi o damską odzież to trzeba się trochę naszukać, ale już z doświadczenia mogę polecić Ci fjorda nansena. Bardzo dobre ciuchy i w przystępnych cenach

Co racja to racja, jak znajdę już coś fajnego to okazuje się albo bardzo drogie, albo po prostu męskie sad a gdzie kupujesz ?

28 2017-06-30 12:33:12

miśka10 napisał/a:

Co racja to racja, jak znajdę już coś fajnego to okazuje się albo bardzo drogie, albo po prostu męskie sad a gdzie kupujesz ?

Wiem na pewno, ze militaria .pl mają takie ciuchy, bo tam z chłopakiem kupujemy jak nam potrzeba

sabinabwa napisał/a:

helikon też robi damską odzież

Słyszałam że podobnież zawyżone rozmiary? Prawda to czy tylko plotka?

29 2017-07-11 14:28:37

Julitta napisał/a:

Wiem na pewno, ze militaria .pl mają takie ciuchy, bo tam z chłopakiem kupujemy jak nam potrzeba

o widzę że co nieco jest na przecenie big_smile

Julitta napisał/a:

Słyszałam że podobnież zawyżone rozmiary? Prawda to czy tylko plotka?

nie widziałam nic z helikona jeżeli chodzi o odzież termo