Temat: Żłobek/klub dziecięcy prywatny

Hej Drogie Mamy,
mam pytanie dotyczące placówek, w których można zostawić swoją Pociechę pod opieką. Zależy mi na tym, żeby placówka miała siedzibę gdzieś na Bronowicach w Lublinie. Jak narazie znalazłam tam Klub Dziecięcy A GUGU (Pogodna 34), o którym słyszałam sporo dobrego. Czy któraś z Was oddawała tam już swojego Maluszka?

2 Ostatnio edytowany przez amber (2018-05-16 11:39:00)

Odp: Żłobek/klub dziecięcy prywatny

Ja posyłałam dziecko do prywatnego przedszkola Harmonia w Krakowie, więc jak najbardziej mogę Ci je polecić. Organizują dla dzieci wiele interesujących zajęć dodatkowych, więc dzieciaki nie nudzą się i mają zapewnioną profesjonalną opiekę. Na http://www.przedszkoleharmonia.pl/9-akt … -dodatkowe znajdziesz listę przykładowych zajęć, w których dzieci mogą brać udział. wink

Is life always this hard, or is it just when you’re a kid?

3

Odp: Żłobek/klub dziecięcy prywatny

Moje dziecko od wrzesnia idzie do złobka w przedszkolu Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie na Wawrze ( otiwerają nowy oddział dla najmłodszych ). O placówkę samą w sobie jestem spokojna bo moja starsza córka chodzi tu do przedszkola już 2 lata smile Wiadomo, obawiam się troszkę jak synek się zaklimatyzuje bo to kwestia mocno indywidualna ale jestem dobrej myśli smile