1

Temat: alergia w pracy

czy może być tak, że alergia pojawia się tylko w pracy? mam bardzo duże pieczenie oczu, do tego czasem szczególnie na dłoniach pojawia się wysypka ale na przykład w weekendy taki problem mi nie dokucza, co może być powodem?

2

Odp: alergia w pracy

najpewniej środki którymi sprzątają w firmie Cię uczulają, tym bardziej jak mówisz że na rękach wysypka, u nas tak było i jakiś czas sami kupowaliśmy firmie która sprzątała środki takie antyalergiczne, ale potem uznaliśmy, że to jednak mocno uciążliwe, przenieśliśmy się do dc premium, które samo pracuje na takich środkach i problemy alergiczne się skończyły, więc warto to zasugerować szefowi

3

Odp: alergia w pracy

A gdzie pracujesz? Może jakas substancja której używasz. Oczy nieraz bolą od komputera ale pieczenie rąk to coś innego, może faktycznie środki czyszczące. Dowiedz sie czy jest opcja żeby zmienili je na jakies hipoalergiczne.

4

Odp: alergia w pracy

Mogą to być środki czyszczące lub klimatyzacja. Ja jak zmieniłam miejsce pracy to przeszły mi takie dolegliwości właśnie

Teoria ma nadzieję; praktyka nie ma nawet złudzeń.

5

Odp: alergia w pracy

A masz klimatyzację w pracy? Jeśli tak, to możliwe, że masz alergię na grzyby i bakterie zalegające w klimatyzacji, która nie jest znowu tak często czyszczona. Jeśli nie, to albo to wina kurzu (w pracy też o niego nietrudno), jakieś roztocza, pyłki roślin zza okien albo właśnie środki do sprzątania.

6 Ostatnio edytowany przez madrala1212 (2018-08-22 09:39:08)

Odp: alergia w pracy

ja sie boje alergii hmm

Szafy metalowe dla pracowników

7

Odp: alergia w pracy

Ja miałam kiedyś alergię w jednym miejscu pracy, ale nie mam pojęcia czy to było przez klimatyzację czy środki do czyszczenia. Jak zmieniłam pracę to alergia ustała. A masz ją od początku pracy tam czy po jakimś czasie dopiero się pojawiła?

8

Odp: alergia w pracy

no właśnie, najbardziej prawdopodobne będą środki czystości lub klimatyzacja. lub kurz jeśli pomieszczenia są niezbyt często sprzątane. jak jest dużo tekstyliów albo kanap to tez moze być więcej roztoczy.

9

Odp: alergia w pracy

Macie rację, to najprawdopodobniej klima albo preparaty używane do sprzątania. Jeśli problem bardzo Ci dokucza, idź do alergologa i spytaj, co można zrobić. Bo chyba nie chcesz zmieniać pracy? smile

Odp: alergia w pracy

A probowalas brać do pracy jakieś krople do nawilżania oczu?

11

Odp: alergia w pracy

Ja mam zawsze problem z alergią i chorobami właśnie przez klimatyzację w pracy, więc dla mnie to standard. Dodatkowo oczy możesz męczyć przy długiej pracy przed komputerem. Polecam kropelki okularki z antyrefleksem.