1 Ostatnio edytowany przez ankaaa2503 (2017-10-19 16:09:56)

Temat: Usunięcie jednego płata tarczycy a palenie papierosów

Cześć, mam na imie Ania, mam 19 lat, jestem dwa miesiace po operacji, mialam guza na lewym płacie, usuneli mi ten płat, przyjmuje hormony codziennie, operacja przebiegla bez zadnych komplikacji, Moje pytanie jest takie, czy moge palic papierosy? Minely dwa miesiace a mi tego brakuje, czy minal juz odpowiedni czas bym mogla zaczac? Czy jeszcze przeczekac, tak wiem ze skoro juz tyle nie pale to po co zaczynac, ze jest to szkodliwe jak dla kazdych palacych osob, ale czy dla mnie bedzie to bardzirj szkodliwe?? No i w jakim stopniu?? Jakie moga byc zagrozenia wywolane paleniem papierosow? Czy dwa miesiace odstepu to odpowiedni czas?
Zapomnialam napisac ze mialam robiona biopsje i guz nie byl rakotworczy smile

2

Odp: Usunięcie jednego płata tarczycy a palenie papierosów

Na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się czy wrócić do palenia. Zdrowie najważniejsze.

3 Ostatnio edytowany przez dusia (2018-10-24 08:47:48)

Odp: Usunięcie jednego płata tarczycy a palenie papierosów

Owszem, po takim czasie możesz wrócić do palenia papierosów, ale po co to robić? Skoro wytrzymałaś tyle bez fajki, powinnaś powiedzieć sobie : rzucam palenie i się tego trzymać. Jesteś młoda , a i większość nałogowców w życiu by tyle nie wytrzymała tak naprawdę.. Wiem, że głód nikotynowy może Cię niszczyć więc może spróbuj z Tabexem , działa łagodząco na takie objawy rzucenia palenia.