1 2017-11-16 10:35:48

Temat: Olejki konopne

Stosuje ktoś konopne olejki CBD? Znajoma mi ostatnio polecała tego produkty, ktoś może z własnej autopsji coś powiedzieć? smile chętnie bym kupiła na próbę jakieś i sprawdziła czy rzeczywiście tak dobrze działają zdrowotnie. Konopieizdrowie.pl - tutaj są takie olejki, można podejrzeć o co chodzi.

2 2017-11-16 12:35:40

Odp: Olejki konopne

powiem Ci, ze do tej pory o sklepie konopieizdrowie.pl nie slyszalalam jednak mialam stycznosc z olejkami ktore oni maja w ofercie i jak na moje to spelnily moje oczekiwania. Cierpialam na bole stawow i po kilku tygodniach stosowania takiego olejku bol zdecydowanie zmalal wiec sadze, ze warto sprawic sobie taki olejek wink

3 2017-11-20 13:08:12

Szukaj olejków CBD marki Medi Hemp, najwyższa jakość na rynku. Sporo lekarzy je rekomenduje. W konopieizdrowie.pl jest spory wybór takich olejków, spokojnie tam możesz zamawiać, ja stamtąd już nie jeden raz kupiłam. Olejki zawsze działają, a nawet są smaczne smile

4 2017-11-22 13:14:20

Mi przy zespole jelita drażliwego bardzo pomogły olejki konopne. Świetne są, polecam kupować bo pomagają na wiele dolegliwości i są dość smaczne smile W moim przypadku to działaja lepiej niż nie jeden lek z apteki.
Pamelo jak chcesz to Ci polecę konkretny olejek, w tamtym sklepie możesz poszukać.

5 2017-12-27 11:39:25

Kupuję olejki CBD od kilku miesięcy. Zawsze działają, pomagają na różne dolegliwości, warto stosować te olejki bo to samo zdrowie! smile sprawdzone zawsze zamawiam z konopieizdrowie.pl , chyba największy sklep z olejkami z konopii smile

6 2017-12-28 12:42:14

Emilia041 napisał/a:

Kupuję olejki CBD od kilku miesięcy. Zawsze działają, pomagają na różne dolegliwości, warto stosować te olejki bo to samo zdrowie! smile sprawdzone zawsze zamawiam z konopieizdrowie.pl , chyba największy sklep z olejkami z konopii smile

Ja tam zamówiłam na próbę miesiąc temu jeden i byłam pozytywnie zaskoczona. Olejek bardzo dobrze działa, super sprawa z tymi olejkami z konopii. Sama nawet koleżankom w pracy polecałam je bo działają cuda wręcz. Dobrze, że można je bez trudu zamówić przez internet bo w aptekach to chyba cięzko kupic?

7 2018-01-04 13:41:37

sporo czytałam na temat olejków cbd i herbatek konopnych właśnie na konopieizdrowie, ale jeszcze nie zamawiałam. szkoda, że nie zawsze są dostępne w sklepach zielarskich stacjonarnie. czy możecie powiedzieć coś więcej na temat tego jak faktycznie działają te olejki i czy są skuteczne na bóle reumatyczne?