1 2017-11-23 14:14:02

Temat: Blizny potrądzikowe

Macie sprawdzone sposoby na blizny potrądzikowe? Czytałam o zabiegu GENEO+, który clinicacosmetologica.pl/zabieg/geneo-od … ow-oczami/ dzięki takim magicznym bąbelkom Co2 powoduje zwiększenie przepływu krwi w tych miejscach z bliznami.

2 2017-11-26 10:37:28

Odp: Blizny potrądzikowe

Jeżeli chodzi o sprawdzone i skuteczne sposoby na pozbycie się blizn potrądzikowych, to zdecydowanie najlepszy będzie zabieg laserem, każda z Użytkowniczek na forum bardzo sobie go chwali smile

3 2018-04-05 11:28:10

Hej, to prawda akurat. Laser na przebarwienia i trądzik jest o wiele lepszy niż jakieś kremy albo kwasy. Ja byłam na zabiegu MibiLift M6. Podczas zabiegu usuwane są toksyny i skóra jest rozświetlona i znikają blizny, polecam każdemu taki zabieg zamiast męczenia się z kremami smile

4 2018-04-05 21:34:17

To trudne do leczenia... sad
http://fitnesshealthpros.com
http://prestamosrapidosonline.site
http://postawnasiebie.pl/

Ostatnio edytowany przez ddudekk (2018-05-02 15:21:31)

5 2018-04-11 21:49:22

Polecam krem ze śluzem ślimaka, który zawiera kwas glikolowy. Spłyca on blizny i rozjaśnia przebarwienia. Rozluźnia łączenia międzykomórkowe, w martwym naskórku, dzięki czemu niepotrzebne, martwe komórki mogą być złuszczone.

marokosklep. com

6 2018-04-25 20:11:40

Może być też olejek bio oil bo też sobie dobrze radzi z rozstępami i bliznami, smarowałam nim też brzuch w czasie ciąży i dzięki temu nie mam tam rozstępów. Byłam przerażona tym co się siostrze po ciąży zrobiło dlatego od początku się pilnowałam i smarowałam regularnie

7 2018-05-01 21:45:40

Polecam Mezo Serum Bielenda, co prawda to kwasy ale na początek może warto spróbować.

Ostatnio edytowany przez kobiecezdrowie (2018-05-01 21:45:52)

8 2018-05-06 05:55:17

Miałam duży problem z przebarwieniami skóry. W młodości miałam strasznie duży ropny trądzik, który zostawił aż dziury. Na początku roku zdecydowałam się na usunięcie przebarwień w Centrum Zdrowej Skóry Damian w Warszawie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Teraz mam ładną jednolitą cerę i tylko żałuję,że nie zdecydowałam się na to szybciej.

9 2018-05-27 18:39:07

Kosmetyki, kosmetykami tak samo jak zabiegi, żeby wybrać się na jakikolwiek zabieg trzeba zacząć od podstaw i od podstawowej pielęgnacji, o której tak często zapominamy tzn. dokładny demakijaż, czy odpowiednie nawilżenie. Też długi czas walczę z trądzikiem (jaki i bliznami) ale od kiedy stosuję lepszą dietę, piję więcej wody, zachowuje podstawy pielęgnacji widzę różnicę, teraz używam kremu z Cetaphil DA Ultra moja skóra nie jest odwodniona i nawet lepiej działają inne kosmetyki np. te przeciwzmarszczkowe.

10 2018-05-28 10:28:31

Kremy nigdy nie pozbędą się blizn w takim stopniu jak zabieg i trzeba się z tym pogodzić. Albo ktoś wyda więcej pieniędzy i pozbędzie się blizn albo ktoś użyje kremu, który może trochę je spłycić. To jeszcze zależy czy blizny są świeże czy już trochę mają. Byłam na darmowej konsultacji w Clinica Dermatologica w Sopocie i tam pani kosmetolog doradziła mi zabieg Mezopen. To był  świetny wybór, bo po pierwszym zabiegu widziałam już nieco poprawę a po ostatnim zabiegu blizny były już ledwo ledwo widoczne i wiem, że żaden krem by mi tak nie pomógł