1 2017-11-23 14:14:02

Temat: Blizny potrądzikowe

Macie sprawdzone sposoby na blizny potrądzikowe? Czytałam o zabiegu GENEO+, który clinicacosmetologica.pl/zabieg/geneo-od … ow-oczami/ dzięki takim magicznym bąbelkom Co2 powoduje zwiększenie przepływu krwi w tych miejscach z bliznami.

2 2017-11-26 10:37:28

Odp: Blizny potrądzikowe

Jeżeli chodzi o sprawdzone i skuteczne sposoby na pozbycie się blizn potrądzikowych, to zdecydowanie najlepszy będzie zabieg laserem, każda z Użytkowniczek na forum bardzo sobie go chwali smile

3 2018-04-05 11:28:10

Hej, to prawda akurat. Laser na przebarwienia i trądzik jest o wiele lepszy niż jakieś kremy albo kwasy. Ja byłam na zabiegu MibiLift M6. Podczas zabiegu usuwane są toksyny i skóra jest rozświetlona i znikają blizny, polecam każdemu taki zabieg zamiast męczenia się z kremami smile

4 2018-04-05 21:34:17

To trudne do leczenia... sad

5 2018-04-11 21:49:22

Polecam krem ze śluzem ślimaka, który zawiera kwas glikolowy. Spłyca on blizny i rozjaśnia przebarwienia. Rozluźnia łączenia międzykomórkowe, w martwym naskórku, dzięki czemu niepotrzebne, martwe komórki mogą być złuszczone.

marokosklep. com

6 Wczoraj 20:11:40

Może być też olejek bio oil bo też sobie dobrze radzi z rozstępami i bliznami, smarowałam nim też brzuch w czasie ciąży i dzięki temu nie mam tam rozstępów. Byłam przerażona tym co się siostrze po ciąży zrobiło dlatego od początku się pilnowałam i smarowałam regularnie