1 2017-12-07 13:47:40

Temat: Popękane naczynka

Czy któraś z was miała zabiegi głowicą hot cold? Bo tak się przymierzam z racji tego, że mam bardzo widoczne naczynka na twarzy. Tutaj link: clinicacosmetologica.pl/zabieg/glowica- … ow-oczami/

2 2017-12-11 23:55:22

Odp: Popękane naczynka

Polecam zabieg urządzeniem laser IPL+RF, które wykorzystuje połączenie fal świetlnych (IPL) i radiowych (RF). Polecany jest dla osób z zaburzeniami pracy naczyń krwionośnych, zarówno z pajączkami, popękanymi naczynkami, jak i większymi bordowymi plamkami.

klinikaestetica.pl

3 2018-03-21 11:31:28

Mam ten sam problem, co Ty - popękane naczynka. sad Myślę, że żadne kremy mi nie pomogą. Też zastanawiałam się nad laserowym zamykaniem naczynek. Tylko nie wiem jaki zabieg wybrać. Pomożecie? smile

4 2018-04-19 15:58:45

Ja byłam na wrzeszczu w gdansku w klinice dr michajłowskiego na harmony xl big_smile az bylam zdziwiona ze to nie bolalo.
Ogolnie ide znowu za dwa tygodnie, bo pani kosmetolog powiedizala mi, ze trzeba pare razy powotrzyc zabieg wink

5 2018-04-23 20:54:15

Polecam zabiegi z użyciem lasera Nd:Yag (neodymowo-jagowego), którego światło dociera w głąb naczyń. Tam jest absorbowane przez hemoglobinę i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda, a ścianki naczynka stapiają się i są wchłaniane.

pulsmed. com. pl