1

Temat: Popękane naczynka

Czy któraś z was miała zabiegi głowicą hot cold? Bo tak się przymierzam z racji tego, że mam bardzo widoczne naczynka na twarzy. Tutaj link: clinicacosmetologica.pl/zabieg/glowica- … ow-oczami/

Odp: Popękane naczynka

Polecam zabieg urządzeniem laser IPL+RF, które wykorzystuje połączenie fal świetlnych (IPL) i radiowych (RF). Polecany jest dla osób z zaburzeniami pracy naczyń krwionośnych, zarówno z pajączkami, popękanymi naczynkami, jak i większymi bordowymi plamkami.

klinikaestetica.pl

klinikaestetica.pl

3

Odp: Popękane naczynka

Mam ten sam problem, co Ty - popękane naczynka. sad Myślę, że żadne kremy mi nie pomogą. Też zastanawiałam się nad laserowym zamykaniem naczynek. Tylko nie wiem jaki zabieg wybrać. Pomożecie? smile

4

Odp: Popękane naczynka

Ja byłam na wrzeszczu w gdansku w klinice dr michajłowskiego na harmony xl big_smile az bylam zdziwiona ze to nie bolalo.
Ogolnie ide znowu za dwa tygodnie, bo pani kosmetolog powiedizala mi, ze trzeba pare razy powotrzyc zabieg wink

Uśmiechaj się do ludzi!

Odp: Popękane naczynka

Polecam zabiegi z użyciem lasera Nd:Yag (neodymowo-jagowego), którego światło dociera w głąb naczyń. Tam jest absorbowane przez hemoglobinę i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda, a ścianki naczynka stapiają się i są wchłaniane.

pulsmed. com. pl