1

Temat: Wybielanie zebów Kraków

Hej, mam 22 lata i chcę wybielić zęby ale nie wiem który z poniższych gabinetów wybrać. Pomoże ktoś? Lub robił w którymś z nich?

lampa beyond
nakładkowe
a może jakiś domowy system

2 Ostatnio edytowany przez jmali (2017-12-20 08:59:40)

Odp: Wybielanie zebów Kraków

Lekarz stomatolog, który specjalizuje się w wybielaniu ząbkow powinien doradzić Ci co będzie najlepsze. Proponowałabym w Krakowie zapisać się na wizytę do doktora ZIętka
http://www.zietekclinic.com/uslugi/wybi … ow-krakow/
Ma on w swoim gabinecie wszystkie profesjonalne sposoby wybielania zebów

Proponowałabym od razu odrzucić pomysł wybielania zebów domowymi sposobami. Nie daje to dobrego efektu i jednoczesnie moiże spowodowac nadwrażliwosć zebów, która jest trudna do wyleczenia.

3

Odp: Wybielanie zebów Kraków

Ja polecam paski Stella White

4

Odp: Wybielanie zebów Kraków

Polecam Ci Centrum Stomatologii Dentamax. Pracują tam na prawdę najwyżej klasy specjaliści. To co udało im się zrobić z moimi zębami to cud. A więc jeśli nie chcesz przepłacać i co miesiąc chodzić na wybielanie zębów to polecam Ci ich usługi

5

Odp: Wybielanie zebów Kraków

Teraz takie wybielanie mozna przeprowadzic juz spokojnie w domu smile Swietnie dzialaja te nakladki z iwhite - dodatkowo nakładki są przebadane klinicznie i w pełni bezpieczne, nie zawierają nadtlenku wodoru i nie podrażniają zębów ani dziąseł.

6

Odp: Wybielanie zebów Kraków

Ja mieszkam w Krakowie i byłam na wybielaniu w Dentamaxie. To Centrum Stomatologii które naprawdę zna się na rzeczy. Zęby wyglądają świetnie, a efekt jest oszałamiający. Dziąsła po zabiegu nie są mocno podrażnione smile

7

Odp: Wybielanie zebów Kraków

ja też mieszkam w Krakowie i też poddałam się wybielaniu zębów tylko, że w Galerii Uśmiechu. Powiem więcej nawet wybielałam zęby 2 razy, raz Beyondem a drugi raz prevdentem i powiem, że jednak bardziej byłam zadowolona z tego, drugiego sposobu. Przyjemniejsza, można powiedzieć (przynajmniej takie były moje odczucia, poza tym dla mnie plusem tej metody jest to, że biała dieta trwa dwa dni a nie dwa tygodnie.

8

Odp: Wybielanie zebów Kraków

Wybielałem zęby w gabinecie Dental Arts Studio. Efekt mnie powalił, lekarze stomatolodzy bardzo profesjonalni, jestem bardzo wdzięczna i będę dalej korzystała z ich usług. Polecam wszystkim