1 Ostatnio edytowany przez miarot (2017-12-28 16:06:58)

Temat: Zakup domu

Witam
spodziewam się dziecka i mąż zdecydował, że w zwiazku z  tym faktem musimy zakupić dom ponieważ zabraknie miejsca dla całej rodziny. Nigdy nie mieszkałam w domu, więc mam pewne obawy, sądzicie, że słusznie? Zainteresowała mnie ta oferta   https://osiedlesielanka.pl/domy/mikolow  bardzo spodobało mi się te osiedle i zastanawiam się nad zakupem.

2

Odp: Zakup domu

no co Ty ciesz sie dom to najlepsze miejsce do mieszkani wink

3 Ostatnio edytowany przez arcus81 (2018-06-21 15:33:08)

Odp: Zakup domu

Cześć wszystkim forumowiczom tego forum smile Mam działkę pod Gdańskiem i powoli przymierzam się do rozpoczęcia budowy. Zanim wszystko ruszy, chcę również powżnie zastanowić się nad ogrzewaniem budynku. Raczej nie chcę standardowej instalacji CO z uwagi na zanieczyszczenie tym środowiska. Sporo ostatnio czytałem o technologiach stosowanych w krajach skandynawskich, w tym o gruntowych pompach ciepła.

Czy ktoś z Was miał może z nim styczność i jest w stanie coś doradzić? Tu jest ciekawa firma z pomorza, która ma swój produkt w tym zakresie https://gejzer.com/ Czy ktoś z Was miał może z nimi styczność i jest w stanie coś doradzić sprawdzonego? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady i sugestie w tym obszarze tematycznym smile Z całą pewnością każda porada się przyda smile

Nie życie dla wiedzy, ale wiedza dla życia

4

Odp: Zakup domu

Nie zawsze zakup domu jest powodem do radości, ja wolałbym mieszkanie bo jest tańsze w utrzymaniu i mnie z nim roboty, a takie ja to na osiedlu Warszawa byłoby idealne

5

Odp: Zakup domu

Zakup domu to powód do radości a później do zmartwień, bo to się to zepsuje a tamto trzeba zmienić itp. Lepiej kupić przestronne mieszkanie i mieć święty spokój. Mieszkam w apartamentowcu i o nic nie muszę się martwić, bo nad wszystkim czuwa firma per modum która zarządza naszym osiedlem.

6 Ostatnio edytowany przez kulik86 (2018-10-10 11:08:05)

Odp: Zakup domu

jeśli planujesz zakup domu to sprawdź czy ma kocioł ekologiczny

7

Odp: Zakup domu

Ja też zdecydowałam się ostatnio na ten przełomowy krok kupiłam dom, ale potrzebuje on niestety remontu. Teraz przez chwile walczyłam, żeby znaleźć naprawdę dobre ogrzewanie i w końcu znalazłam najkorzystniejszą ofertę na stronie wodtech. Jestem bardzo zadowolona z zakupionego sprzętu, więc polecam każdemu, kto również szuka ogrzewania do domu.

8

Odp: Zakup domu

Polecam zrobić w domu kominek. firma RATUR to fachowcy z tej branży:  kominki. ratur. com. pl    mają w ofercie najwyższej jakości piece, kominki, biokominki  i inne elementy zabudowy kominkowej. Także  wkłady kominkowe zarówno powietrzne jak i wodne.
Posiadają również niezbędny osprzęt do montażu kominków, w tym systemy kominowe, filtry, turbiny, kratki kominkowe, a także akcesoria kominkowe.