1

Temat: Błąd medyczny

Witam
lekarz podczas operacji mojej ręki dokonał błędu medycznego, przez co moja kończyna nigdy nie uzyska pełnej sprawności. Czuję, żal do szpitala, co mogę zrobić w mojej sytuacji?

2 Ostatnio edytowany przez ASKA335 (2018-01-07 16:42:14)

Odp: Błąd medyczny

Jak najbardziej masz prawo starać się o odszkodowanie. Warto zainwestować w odpowiednią firmę jak ta https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo … c-sprawcy/ , która poprowadzi Cię od początku.

3

Odp: Błąd medyczny

To prawda - ASKA335 ma zdecydowaną rację. Koniecznie trzeba zaufać jakimś specjalistom, bo inaczej boleśnie zderzysz się ze ścianą, czyli spółdzielnią lekarzy i biegłych, którzy zrobią wszystko, aby winnych wybielić.

Widziałam gdzieś ogłoszenie Rejestru Błędów Medycznych, w którym zawarta była informacja, że zapewniają bezpłatną analizę sprawy, w oparciu o dokumentację.

Myślę, że to najlepsza opcja na początek, dowiesz się co eksperci sądzą o całej sytuacji i czy warto w ogóle w to wchodzić. Bo jeśli jest nikła szansa na wygranie sprawy, to przynajmniej będziesz wiedziała, że szkoda marnować nerwy i siły na walkę, która może się skończyć niepowodzeniem.

Liczę, że wszystko się dobrze skończy. Trzymaj się!

4

Odp: Błąd medyczny

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. Zdecydowałam sie zaufać tym specjalistą prawapacjenta.org/blog/blad-w-sztuce-le … e-zglosic/ jestem bardzo zadowolona ze współpracy.