1

Temat: Krwawienie i plamienie w ciazy

Hej kobietki,pomóżcie prosze.
Jutro zacznie się mój 6 tc. W 5tyg i 2dniu siedzialam w pracy miałam wcześniej wyjść i poszłam skorzystać z toalety. I tu szok.
Na bieliznie zauważyłam krew. Zywoczerwona... Bardzo sie wystaszylam. Od razu pojechałam do mojego ginekologa. Zbadał mnie dopochwowo,pecherzyk był na swoim miejscu. Dostałam cyclonamine oraz duphaston i zwolnienie na 2tyg oraz nakaz oszczedzania sie i dużo lezenia. Jako,ze często miałam drozdzaki teraz do mnie powróciły...lekarz polecił żebym na razie kupila invag dopochwowe globulki. Krwawienie wystąpiło tylko raz,natomiast do dnia dzijejszego,czyli juz 5 dni mam brazowe plamienia nieduze wraz z grudkami takie jak ma sie gdy obecne sa drozdzaki tyle,ze maja też kolor brązowy. Lekarz kazał mi przyjść na wizytę dopiero za 2 tygodnie. Nie wiem co robic . zwariuje od tej niepewności. A jeszcze le dni. Co byście zrobiły na moim miejscu? Czy należy sie denerwować ta dziwna brazowa wydzieelina ? Pomóżcie prosze l

2 Ostatnio edytowany przez gleekara (2018-02-01 13:51:43)

Odp: Krwawienie i plamienie w ciazy

Musisz iść do ginekologa ponownie, bo plamienie może oznaczać jakąś infekcję bakteryjną, a skoro nie pomagają ci globulki to... CZAS DZIAŁAĆ!

Co wybrać: peeling kawitacyjny, czy mikrodermabrazję? Sprawdź: http://abcmigreny.net.pl/peeling-kawita … rmabrazja/

smile