1 2018-01-29 15:33:19

Temat: Wysoka półka kosmetyków?

Pytanie czysto teoretyczne, ile jesteście w stanie zapłacić za kosmetyki do pielęgnacji twarzy? Czy cena ma znaczenie? Ciekawi mnie marka kosmetyków Prael, czy warto pochylić się nad takim luksusem i zainwestować w trosce o swój wygląd?

2 2018-01-30 12:08:56

Odp: Wysoka półka kosmetyków?

O matko, serum ze złotem za prawie 3 tysiące smile Myślę, że jeśli kogoś stać na zapłacenie takiej ceny za kosmetyk to czemu nie. Na pewno za tą ceną kryje się coś szczególnego co jest objęte tajemnicą producenta. Często czytam składy kosmetyków przed zakupem, ale powiem że o złocie nie słyszałam. W każdym razie jeśli cena idzie w parze z jakością to jestem pewna, że warto w swoje piękno zainwestować i kupić takie kosmetyki.

3 2018-02-13 17:53:51

Odp: Wysoka półka kosmetyków?

Wydaje mi się, że czasem warto kupić trochę droższe kosmetyki. Na przykład podkład czy puder kupuję w wyższej cenie, ale nie żałuję, bo dzieki temu mam ladny makijaz, a cera zachowuje dobrą kondycję. Ale mam tez w swojej kosmetyczce sporo kremów, które nie kosztowały majątku, a dają super efekty na twarzy. Niedawno kupiłam np.serum pod oczy z Eveline, jest to specjalna kuracja na obrzęki i zmęczenie. Zapłaciłam jakieś 25 zł, a rezultaty są bardzo dobre. Skóra jest odświeżona, napięta i wygląda zdrowo (wczesniej dokuczala mi uciążliwa opuchlizna). Także najwazniejsze jest zachowanie równowagiprzy zakupach wink czasem warto dać szansę tanim produktom lub polskim producentom. Jakość takich kosmetyków może nas mile zaskoczyć!