1 2018-02-03 07:28:31

Temat: Spozniajacy okres i stres

Witam zawsze miałam regularny okres jednak ostatnio spóźnia mi się 3 dzień zważywszy na to ze współżyliśmy z chłopakiem bez zabezpieczeń jednak oboje jesteśmy pewni ze nic nie było,wcześniej tez taka sytuacje mieliśmy jednak okres dostałam normalnie biorąc pod uwagę  nie dostałam okresu ale widzę ze mam tak jakby dni płodne ? tak jakby śluz (nie wiem jak to nazwać)... z nocy tak mam hmm przez cały tydz miałam bóle brzucha i ciała wychodziło na to ze dostane jednak własnie nie.Przez ten tez miesiąc zmieniłam swój tryb życia prace żywienie przez ostatni tydz własnie brałam tabletki przeciwbólowe i żyłam chwile w stresie wcześniej tez nie miałam bogatego życia seksualnego dopiero przez własnie tak 2 miesiące i w tym taki problem który mnie dość niepokoi czy jest jakieś sensowne wytłumaczenie na to któraś z was taki przypadek miała??

2 2019-02-22 12:42:37

Odp: Spozniajacy okres i stres

Zdarz ci się współżyć bez zabezpieczenia to warto byś dokładnie wiedziała kiedy masz dni płodne. Ja wyznaczam je za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Wiem kiedy mam owulację i muszę się zabezpieczać.

3 2019-03-12 15:00:38

Odp: Spozniajacy okres i stres

przede wszystkim musisz wiedzieć, że stres może mocno opóźnić okres. Ja kiedyś przy dużym stresie miałam spóźnienie prawie 3 tygodnie.

4 2019-03-27 12:09:03

Odp: Spozniajacy okres i stres

Stres to może i to bardzo rozregulować cykl; ja i bez tego miałam nieregularne miesiączki dlatego wyliczanie dni płodnych czy nie płodnych i seks bez zabezpieczenia nie wchodził w grę. Poszłam do ginekologa, powiedziałam w czym rzecz i teraz biorę tableki, belarę akurat. Mam spokój, nie obawiam się wpadki, wszystko się unormowało. Dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie.

5 2019-04-16 09:36:55

Odp: Spozniajacy okres i stres

Stres niewątpliwie ma ogromny wpływ na zaburzenia w miesiączkowaniu, dlatego jeśli takie coś cię dotyka to oprócz ustabilizowania cyklu, warto jest śledzić dni płodne, ja od lat używam testera owulacji ze śliny afrodyta i wiem,jak to jest pomocne zwłaszcza gdy planuje się miec dzieci.

6 2019-05-16 12:34:16

Odp: Spozniajacy okres i stres

Jeśli to nie ciąża to pomyśl nad wyznaczaniem sobie dni płodnych, ja od lat używam do tego testera owulacji ze śliny afrodyta. Tester był tani, jest łatwy w użyciu no i od razu wiadomo czy owulacja jest czy też nie. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

7 2019-07-16 12:27:54

Odp: Spozniajacy okres i stres

Wszystko jest mozliwe jeśli współżyliście bez zabezpieczenia, ale najlepiej by była jakbyś zaczęła kontrolowac swoje dni płodne, wówczas będziesz wiedziała, że kochając sie w czasie owulacji mozesz zostać mamą, ja do monitorowania używam komputera myway i jeszcze mnie nie zawiódł.

8 2019-07-26 09:20:40

Odp: Spozniajacy okres i stres

Zgadzam się z tymi co piszą wyżej, ze jest wszystko możliwe. nawet jeżeli np. nie wyszła sperma to sa przecież jeszcze płyny w między czasie które wychodza z penisa i maja one minimalną ale jednak jakąś ilość plemników.

9 2019-10-07 18:56:10

Odp: Spozniajacy okres i stres

Ja sobie nie wyobrażam szczerze współżyć bez zabezpieczenia a to właśnie dlatego ,że mam ogromny stres.Też mi się tak kiedyś zdarzało.Ale od kiedy poszłam do swojego ginekologa poprosiłam o antykoncepcję to powiem ze mam spontaniczny sex.Nie muszę myśleć jakie mam dni czy płodne czy nie..Biore belarę,gdyż te pigułki akurat mi bardzo odpowiadają.Nie miewam żadnych bóli głowy ani nie spada mi libido. Zawsze jak będziesz chciała mieć dziecko to możesz pigułki odstawić i zajść w ciąże, a tak po co ten cały stres ;-)