1 2018-02-03 07:28:31

Temat: Spozniajacy okres i stres

Witam zawsze miałam regularny okres jednak ostatnio spóźnia mi się 3 dzień zważywszy na to ze współżyliśmy z chłopakiem bez zabezpieczeń jednak oboje jesteśmy pewni ze nic nie było,wcześniej tez taka sytuacje mieliśmy jednak okres dostałam normalnie biorąc pod uwagę  nie dostałam okresu ale widzę ze mam tak jakby dni płodne ? tak jakby śluz (nie wiem jak to nazwać)... z nocy tak mam hmm przez cały tydz miałam bóle brzucha i ciała wychodziło na to ze dostane jednak własnie nie.Przez ten tez miesiąc zmieniłam swój tryb życia prace żywienie przez ostatni tydz własnie brałam tabletki przeciwbólowe i żyłam chwile w stresie wcześniej tez nie miałam bogatego życia seksualnego dopiero przez własnie tak 2 miesiące i w tym taki problem który mnie dość niepokoi czy jest jakieś sensowne wytłumaczenie na to któraś z was taki przypadek miała??

2 2019-02-22 12:42:37

Odp: Spozniajacy okres i stres

Zdarz ci się współżyć bez zabezpieczenia to warto byś dokładnie wiedziała kiedy masz dni płodne. Ja wyznaczam je za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Wiem kiedy mam owulację i muszę się zabezpieczać.

3 2019-03-12 15:00:38

Odp: Spozniajacy okres i stres

przede wszystkim musisz wiedzieć, że stres może mocno opóźnić okres. Ja kiedyś przy dużym stresie miałam spóźnienie prawie 3 tygodnie.