Temat: Boję się

Cześć. Mam 21 lat i taki duży problem. Kilka dni temu po 5 miesiącach przerwy kochałam się z moim partnerem. Był to bardzo intensywny seks i to dużo razy w ciągu weekendu. Nie uzywalismy prezerwatywy ale był to stosunek przerywany, nie kończył we mnie. Dodatkowo raczej były to dni nieplodne. Wczoraj zaczęłam czuć pieczenie przy oddawaniu moczu, wydaje się ze mam cały czas pełny pęcherz. Jak się podcieram to na papierze jest jakby mały "glut" z krwią, ale to tylko przy podcieraniu, krew ogolnie nie leci. Jest tak za kazdym razem. Co to może być ? Jestem bardzo przestraszona ponieważ nigdy nie miałam nawet zapalenia pęcherza. Czy to moze byc spowodowane ostrym seksem? Czy mogłam się czymś zarazić ? A może to jakieś pierwsze objawy ciąży ? Bardzo prosze o odpowiedz

2

Odp: Boję się

Raczej niepłodne? Nie masz pewności, boisz się ciąży i chorób a mimo to nie używaliście prezerwatywy? Jesteś niepoważna. Przerywany stosunek również nie daje gwarancji. Jak najszybciej udaj się do lekarza. Na forum nikt Cię nie zbada.

3

Odp: Boję się

Moim zdaniem trochę za wcześnie na wydawanie "wyroków", poczekaj parę dni i obserwuj co się będzie działo