1 2018-02-11 21:59:20

Temat: Brak okresu...

Dzień dobry. Mam 16 lat i miesiączkuje już od 13 roku życia. Z początku moje miesiączki nie były regularne, lecz rok temu już były. I tu zaczął się problem ponieważ były bardzo obfite, tak że nie mogłam ruszyć się z miejsca. Byłam strasznie drażliwa. Po dwóch czy trzech takich miesiączkach już 9 miesięcy ich nie mam sad jestem dziewicą i nie wiem co się dzieje...

2 2018-03-03 07:05:13

Odp: Brak okresu...

skoro nie wiesz co sie dzieje to czemu ty jeszcze u lekarza nie jestes? to wewidentny problem z hormonami !! dziewczyno ze zdrowiem nie ma zartow... ja majac 16 lat i bardzo obfite okresy dostalam tabletki antykoncepcyjne belara na uregulowanie hormonow.. biore je juz 3 rok i czuje sie swietnie... nie szukaj pomocy na forum tylko bierz rodzica jak jestes niepelnoletnia i smigaj na badania

3 2018-03-07 13:50:26

Nie pozostaje tu nic innego do powiedzenia. Idź do lekarza.

4 2018-03-07 14:51:59

Matko kochana , 9 miesięcy nie masz okresu i spokojnie chodzisz ? Biegnij do lekarza jak najszybciej. Schowaj wstyd i strach do kieszeni i powiedz o tym komuś dorosłemu i idźcie do ginekologa. Tylko lekarz pomoże, a nie szukanie informacji po internetach. Daj znać czy rozwiązałaś ten problem.