1

Temat: asymetryczne i rzadkie brwi

Mam taki problem: otóż mam asymetryczne brwi i do tego jeszcze są bardzo rzadkie. Mam dosłownie kilka włosków "na krzyż". Oczywiście codziennie rano "robię" sobie brwi, ale jest to już męczące. Henna tez nie za wiele daje bo nie ma efektu jakby wypełnienia. Co mi poradzicie?

2

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

a czym sobie robisz te brwi? cieniem? kredką? Pomady są trwałe i dobrej jakości pomada trzyma się cały dzień więc może wypróbuj taki sposób?

3

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

Też kiedyś miałam problemy z bardzo rzadkimi brwiami, byłam nawet kilka razy u kosmetyczki ale nic to nie dało. Dopiero w klinice Estetica we Wrocławiu doradzono mi jak mam postępować z tego typu problemem oraz odpowiednio dobrane zabiegi na skórę twarzy rozwiązały problem

4

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

no przecież zawsze można zdecydować się na makijaż permanentny. Myślę, że w tym wypadku to by było spoko rozwiązanie:) zerknij sobie np. na fanpage Dominiki Kossakowskiej z Jest Pięknie i zobacz jak wyglądają takie brwi. Jeśli masz mało włosków to niestety, ale żadna kredka czy pomada nie sprawią że ci urosną...

5

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

no ja też uważam, że jedynym rozwiązaniem będzie makijaż permanentny, innej trwałej metody nie znam...

6

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

no ja też Ci doradzę makijaż permanentny, nie będę zbyt oryginalna smile i faktycznie, jeśli jesteś z Warszawy to skorzystaj z usług Dominiki Kossakowskiej z Jest Pięknie. Najlepsza linergistka w Warszawie. A brwi spod jej "igły" to prawdziwe dzieło sztuki smile

7

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

makijaż permanentny?! :> To jest chyba najlepsze rozwiązanie Twojego problemu!

8

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

Miałam dokładnie ten sam problem - brwi były rzadkie, asymetryczne, ciężko było mi cokolwiek zdziałać makijażem... U mnie świtnie sprawdza się makijaż permanentny brwi metodą cieniowania. Początkowo trochę się bałam, że nie będę mogła się przyzwyczaić do kształtu lub koloru, ale trafiłam na świetne profesjonalistki w Estetyka Day Spa - brwi wyglądaja bardzo naturalnie i są symetryczne.

9

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

no ja tez ci nic innego nie poradze jak wlasnie makijaz permanentny. Ale nie ma się co bac bo to jest już popularne rozwiązanie:) sama zrobiłam sobie brwi bo miałam już dośc malowania. Też byłam w Jest Pięknie w Warszawie i jestem zadowolona z efektu -Dominika idealnie mi dobrała kształt i grubość. Idź do niej, gwarantuję ci że będziesz zadowolona

10

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

Ja próbowałam już wszystkiego żeby zagęścić brwi, strasznie żałuje, że tak je sobie depilowałam wcześniej. Wypróbowałam wszystkie domowe i "chemiczne" sposoby jednak nic nie pomaga, dlatego zastanawiam się, czy nie wykonać makijażu permanentnego we Biotekpolska.pl koleżanka robiła sobie brwi i wyglądają naprawdę fajnie. Polecacie? Czy może macie jakiś inny pomysł?

11

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

Henna to faktycznie w takiej sytuacji kiepski pomysł. A może cienie do brwi albo kredka? Spróbuj też nałożyć od czasu do czasu na noc odrobinę olejki rycynowego na brwi, to powinno je wzmocnić smile

12

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

a serum do rzęs i brwi? Ja stosuję Xlash do rzęs i działa świetnie, ale do brwi też mają podobny produkt, Xbrow.

13

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

jak nie masz włosków na łuku brwiowym to nagle "cudownie" nie zaczną Ci rosnąć po jakiś odżywkach itp. Dlatego też uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie makijaż permanentny. Ja robiłam brwi w Jest Pięknie u Dominiki Kossakowskiej. To jest prawdziwa specjalistka i ona to własnie czyni cuda. Po wyjściu od niej będziesz wyglądała 100% lepiej a przy tym efekt nie będzie krótkotrwały.

14

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

A uzywalas olejku rycynowego? Podobno wzmacnia brwi. Jesli henna daje kiepskie efekty to moze makijaz permanentny? Chociaz osobiscie uwazam, ze wystarczy kupic dobry kosmetyk do stylizacji i poswiecic troche czasu na jego nakladanie. Mi tez natura poskapila gestych ciemnych brwi i obecnie maluje je Brow Stylerem z Eveline. To takie 3w1- masz sztyft, puder i szczoteczke. Calosc daje naturalny ladny efekt, nie mam problemu z wypełnieniem luk, ktore mam w jednej brwi.

15

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

Naturalny efekt można otrzymać robiąc hennę metodą włoskową smile Koszt jest większy, ale przynajmniej nie wyglądasz jakbyś sobie markerem jak godlewska brwi rysowała big_smile

All for one
all for love... <3

16

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

Ja też miałam ten problem dlatego zdecydowałam się na makijaż permanetny. Wybrałam się do Dominiki Kossakowskiej z jest pięknie w Warszawie i zrobiła mi mistrzowskie brwi metodą włosową. Mega naturalny efekt smile Teraz są równe, odpowiednio wyraziste.

17

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

A we wrocławiu polecacie kogoś kto robi dobrze makijaż permanentny? Zależało by mi na osobie która najpierw narysowała by mi brwi kredką aby mogła oswoić się co do kształtu i dopiero po paru dniach zrobić tatuaż..

18

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

idź do kosmetyczki smile też miałam "asymetryczne" a jednak po jakimś czasie zapuszczania i regulowania u kosmetyczki udało jej się je "wyrównać" wink

19

Odp: asymetryczne i rzadkie brwi

Ja bym Ci w tej sytuacji poradziła wybrać się do specjalisty od makijażu permanentnego. Poczytaj sobie na przykład o usługach pana Krzysztofa Majerskiego z Krakowa - to znany na całą Polskę świetny specjalista z zakresu makijażu permanentnego Biotek. Jestem pewna, że efekt będzie naturalny.