1

Temat: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Opiszcie proszę swoje doświadczenia.
Na razie znam podstawy. Czy zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokcia jest w stanie realnie mnie przygotować do pracy?
W sensie - czy będę mogła na jego podstawie odpowiedzialnie i profesjonalnie to wykonywać?

2

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Coś takiego macie organizowane w Beauty lux.
Szkolenie jest zawodowe, wymagające i długie.
Ono właśnie przygotowuje do pracy, jest konkretne.
Pracujecie w małej grupie. Już nie pamiętam dokładnie, ale całość trwa 120 albo 160 godzin.
Przerabiacie cały program, działacie na genialnych kosmetykach.
Tak więc ogólnie - polecam.

3

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Czy mając jedynie domowe doświadczenie ze stylizacją paznokci, jest sens iść na zawodowe szkolenie?
Właśnie takie, jak to w Beauty Lux? Głównie chodzi mi o to, czy realnie jestem w stanie dać sobie radę?
Opanować wszystkie techniki? Bo jednak ten cały zakres materiału jest ogromny...

4

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Czy robiliście szkolenia w Beauty Lux stopniowo, czy raczej od razu zawodowe?
Jaki tryb nauki jest najważniejszy? Zastanawia mnie po prostu to, czy aby na pewno damy radę nadążyć.
Nie ma problemu ze zbyt wysokim tempem dla osób, które mają niewielkie doświadczenie?

5

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Beauty Lux też potwierdzam. Robiłam tam dwa szkolenia. Zdecydowanie najszybsza i najłatwiejsza droga do zdobycia zawodu.
Wiele to ode mnie wymagało, ale właśnie dzięki temu weszłam na konkretnym poziom. Jak to wygląda aktualnie?
Zdecydowanie na korzyść. Tam szkolenia są prowadzone w małych grupach, z solidnymi prowadzącymi, a przecież właśnie o to tam chodzi.
Mylę się?

6

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Beauty Lux - zdecydowanie.
Zrobiłam tam zawodową stylizację i w zasadzie to ona mnie przygotowała do tego zawodu.
Działam w tej branży dosyć długo, wiem, jaką to daje zmianę.
Ale od razu na wysoki poziom nie weszłam. Po zawodowym szkoleniu musiałam mocno się napracować nad uzyskaniem efektów.
I swoje zrobiłam.

7

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Beauty Lux przygotowuje do zawodu, a przede wszystkim szkolenia u nich są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Pod tym względem wiele się zmieniło. Nie idzie się na studia, tylko robi normalne szkolenia zawodowe.
W ciągu kilku tygodni jesteście w stanie się przygotować do pracy.
Przede wszystkim - to absolutnie nie będzie czas stracony.
Pracujecie w małej grupie, na porządnych kosmetykach i przerabiacie wymagający program.
To właściwa droga.

8

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Na zawodowe szkolenie szliście z jaką wiedzą? Podstawową? Większą?
Opiszcie to. Czy mając podstawową wiedzę, dam sobie od razu radę na szkoleniu zawodowym?

9

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Ja szłam z podstawową i dałam radę na zawodowym, ale jeśli nie masz nawet podstawowej to odradzam - nie dasz rady.
Jednak to jest mnóstwo zagadnień poruszanych w bardzo krótkim czasie.
W takim wypadku lepiej zacząć od szkolenia na niższym poziomie.
Tam wszystko działa w porządku - naprawdę można się sporo nauczyć.

10

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Ja też jestem po szkoleniu zawodowym i całkiem nieźle sobie radzę.
Moja zdanie na ten temat jest takie, że można wiele uzyskać, ale tylko angażując się w szkolenie.
Działam w tej branży dosyć długo i wiem, jakiego rodzaju nauka ma sens.
Małe grupy, dobre kosmetyki, porządna prowadząca - to takie podstawy.

11

Odp: Zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci

Jeśli chodzi o profesjonalne szkolenia, to trzeba znaleźć sobie odpowiedniego instruktora. Ja serdecznie polecam Wam instruktora w Beauty Room, którym jest Pani Paulina Rąpała-Piórkowska. Współpracuje ze swietną firmą i ma odpowiednie miejsce przygotowane do szkoleń.