1 Ostatnio edytowany przez celinka294 (2018-02-27 14:44:11)

Temat: Wózek dla dziecka

Przed Nami jakże ważny wybór wózka dla naszego synka. Początkowo stawiałam na czterokołowy, jednak końcem końców zdecydowałam się na trójkołowy z http://lonexcompany.com/ , który wydaje mi się być bardziej użyteczny. A jaka jest wasza opinia? Który wybrać?

2

Odp: Wózek dla dziecka

ja nie miałam przekonania do trójkołowca, wybrałam x-lander x-move z dużymi kołami i solidną ramą, poza tym w wózku urzekły mnie te diody w podnóżku poprawiające bezpieczeństwo bo widać je z daleka po zmroku, żaden inny wózek tego nie ma smile

3

Odp: Wózek dla dziecka

my też zdecydowaliśmy się na trójkołowy. Przede wszystkim praktyczniejszy i lżejszy - łatwiej się nim manewruje np w komunikacji miejskiej wink  jednak pamiętajmy że wózek to nie wszystko. Trzeba też kupić odpowiednie prześcieradła oraz poduszki. Ja akurat poszłam za poleceniem koleżanki i kupiłam te z pink no more. I u mnie całkowicie zdały egzamin. Nie dość że nawet po kilkunastu praniach nie widać w ogóle zużycia, nie mechacą się to do tego tkanina jest bardzo przyjemna w dotyku i nie podrażnia skóry dziecka - sama natura i to widać.

4 Ostatnio edytowany przez kulik86 (2018-11-12 10:20:50)

Odp: Wózek dla dziecka

Trójkołowy jest najlepszy, lekki, stabilny i mniej miejsca zajmuje. Teraz te nowoczesne sprzęty są naprawdę super, teraz szukamy fajnego rozwiązania dla umeblowania pokoiku Angeliki

5

Odp: Wózek dla dziecka

Ja szczerze mówiąc bardziej zwracam uwagę na przyznane certyfikaty i atesty niż ilość kół. No ale każdy wybiera według własnych kryteriów.

6

Odp: Wózek dla dziecka

wertonika napisał/a:

Ja szczerze mówiąc bardziej zwracam uwagę na przyznane certyfikaty i atesty niż ilość kół. No ale każdy wybiera według własnych kryteriów.

zgadzam się z Tobą ! Tak samo przy wyborze fotelika samochodowego to crashtesty były dla mnie istotne

7

Odp: Wózek dla dziecka

A dla mnie wózek musi być przede wszystkim solidny ale też ładny i najlepiej żeby był też wygodny i łatwo się prowadził, dlatego też mam wymienionego już tu x-landera