1 2018-03-02 11:18:46

Temat: U kogo zrobię implanty?

Cóż, jest decyzja, że muszę zrobić implanty, bo dalej być tak nie może.
Wiem, że koszty są wysokie, dlatego chciałam zapytać - po jakich kryteriach wybrać klinikę?
I jak poznać, czy za dobrą ceną nie kryje się fatalna jakość usługi?

2 2018-03-05 11:19:55

Odp: U kogo zrobię implanty?

Zadzwoń do NewDentClinic w Poznaniu. Zapytaj jak stoją z terminami.
Na nas zrobili mega pozytywne wrażenie - robili implanty mojemu tacie, ale to ja wszystko organizowałem.
Perfekcja od A do Z. Zero komplikacji, usługa wykonana bardzo dobrze, w rozsądnej cenie.
Jak dla mnie - miejsce zdecydowanie godne uwagi, pod każdym względem.

3 2018-03-06 11:46:06

A możesz mi powiedzieć, na jakiej podstawie ich porównywaliście z innymi miejscami?
Z innymi specjalistami? Bo sami nie wiemy na co tak naprawdę zwracać uwagę, co jest istotne.
No właśnie - co? Bo chyba cena najmniej, ale też nie chcemy przepłacać.
I jak ocenić to, jakim dany lekarz jest fachowcem?

4 2018-03-07 11:40:49

Też mieliśmy ich z polecenia, ale naprawdę - podejście do pacjenta widać po telefonach, po poziomie konsultacji. Mieli promocję wtedy, ale nie to było najważniejsze - zależało nam po prostu na jakościowym wykonaniu usługi i to sobie zapewniliśmy.
Ogólnie u nich to wszystko jest realizowane mega profesjonalnie - po kilku telefonach zauważysz różnicę.
Implanty naprawdę wymagają zwrócenia uwagi na wiele tematów, a przede wszystkim - trzeba sprawdzić lekarza.

5 2018-03-08 11:34:07

Dla pewności, tutaj jest mowa o nich, tak - newdentclinic.pl ?
Jesteśmy umówieni na spotkanie w kolejnym tygodniu, to wtedy napiszę coś więcej.
Na pewno pod względem pierwszego kontaktu telefonicznego wyglądało to bardzo profesjonalnie.
Sporo pytań, konkretnych, do tego trochę sugestii. Na mnie zrobili pozytywne wrażenie.
Zobaczymy,  jak będzie na żywo.

6 2018-03-09 11:37:01

Pytasz, czy na pewno chodzi o nich w momencie, kiedy już się umówiłaś?
Tak, chodzi o nich. Myślę, że żadnych komplikacji nie będzie, usługa zostanie wykonana jak należy.
Oni profesjonalnie podchodzą do tematu i wyłącznie tacy ludzie powinni robić implanty, ale jak wiadomo - wcale tak nie jest.
Różnie bywa z tymi "fachowcami".

7 2018-03-12 11:34:37

Znam NewDentClinic - chodzimy tam na normalne leczenie zębów.
Nie mam pojęcia jak wygląda tam temat implantów, ale jeśli chodzi o klasyczne leczenie, to wszystko przebiega tam naprawdę na maxa profesjonalnie. Przynajmniej z naszej strony jak dotąd nie mieliśmy żadnych uwag. Pełne zaangażowanie, punktualność, fajne podejście.

8 2018-03-16 09:53:43

Wiem, ze wiele z Was patrzy się tutaj na cenę implantów. Jednak moim zdaniem cena nie powinna byc wyznacznikiem tego czy wybierzecie dane miejsce do wstawienia implantu czy nie. Implant to rozwiązanie drogie, na wiele lat Tak wiec dobrze jest zdecydować się na miejsce, w którym zostanie Wam wstawiony porzadnie i w wysokiej jakości systemie.

Jesli ktos jest z Krakowa to polecam klinike doktora Ziętka:

http://www.zietekclinic.com/implantolog … ow-krakow/

Jedna z najpopularniejszych klinik implantologicznych w Polsce.

Ostatnio edytowany przez Katia (2018-03-16 09:54:05)

9 2018-04-17 07:45:41

Cena implantów zależy od wielu rzeczy o czym możesz przeczytać dokładniej na moim blogu medykdent.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-wszczepienia-implantu-zeba/. To nie tylko umiejętności i certyfikaty lekarza zdobyte przez lata doświadczeń, ale i umiejscowienie gabinetu, czynsz. Jeżeli mieszkamy w bardzo dużym mieście często lepiej jest poszukać specjalistów w mniejszych miastach, gdzie wykonamy usługę o takiej samej lub lepszej jakości w o wiele niższej cenie. Warto również spojrzeć na rekomendacje pacjentów, którzy już skorzystali z usług danej kliniki.

Ostatnio edytowany przez MedykDent (2018-04-17 07:47:02)