Temat: zmarszczki

Jakie znacie sprawdzone kosmetyki na zmarszczki po 40? Chciałabym kupić mamie na 45 urodziny. Pozdrawiam.

2

Odp: zmarszczki

A znasz takie serum richevon? podobno świetne jest na zmarszczki i z naturalnych ekstraktów... Nie wiem tylko, czy nie musiałabyś przypadkiem tego zamawiać przez internet, bo tak stacjonarnie to chyba nie dostaniesz.

"Jestem za blisko, żeby mu się śnić. " W. Szymborska

Odp: zmarszczki

Polecam krem przeciwzmarszczkowy Argaliss, który zawiera olej arganowy. Jego skład uzupełniono o olej z oliwki europejskiej, masło shea, alantoinę, D-pantenol, aloes i glicerynę. Składniki te walczą z widocznymi oznakami starzenia się skóry, a także pomagają redukować duże i małe zmarszczki.

marokosklep. com

marokosklep.com

4

Odp: zmarszczki

No znamy richevon znamy i sobie chwalimy big_smile Oczywiscie duzo tez czynnikow dochodzi takich jak rodzaj cery, jakies zabiegi co i raz.. Ale ze wszystkich kosmetykow jakie uzywalam ten zostawia najbardziej miękka a jednoczesnie fajnie napiętą skórę dlatego mam juz chyba 3 słoiczek smile)

5

Odp: zmarszczki

Aleksja napisał/a:

No znamy richevon znamy i sobie chwalimy big_smile Oczywiscie duzo tez czynnikow dochodzi takich jak rodzaj cery, jakies zabiegi co i raz.. Ale ze wszystkich kosmetykow jakie uzywalam ten zostawia najbardziej miękka a jednoczesnie fajnie napiętą skórę dlatego mam juz chyba 3 słoiczek smile)

Kurcze to i może ja się skusze smile A gdzie go dostane? Gdzieś może da radę zamówić? Ciągle praca to nie mam czasu na latanie po sklepach i szukanie jakiegoś dobrego kremu na zmarchy.

6

Odp: zmarszczki

z eveline

7

Odp: zmarszczki

Kosmetyki to nie ale zabiegi to mam taki Geneo+ się nazywa, robiłam go w Gdańsku w Clinica Cosmetologica. I moja opinia to 5/5, efekt widziałam po 1 zabiegu, a pozbyłam się kompletnie zmarszczek z czoła już po 5 serii. Polecam bardzo!

8

Odp: zmarszczki

wisienka-na allegro, mówie Ci zamawiaj bo warto, teraz jeszcze w promocji go dostaniesz, mi się tak dobrze nie trafiło big_smile

9

Odp: zmarszczki

wisienka napisał/a:
Aleksja napisał/a:

No znamy richevon znamy i sobie chwalimy big_smile Oczywiscie duzo tez czynnikow dochodzi takich jak rodzaj cery, jakies zabiegi co i raz.. Ale ze wszystkich kosmetykow jakie uzywalam ten zostawia najbardziej miękka a jednoczesnie fajnie napiętą skórę dlatego mam juz chyba 3 słoiczek smile)

Kurcze to i może ja się skusze smile A gdzie go dostane? Gdzieś może da radę zamówić? Ciągle praca to nie mam czasu na latanie po sklepach i szukanie jakiegoś dobrego kremu na zmarchy.


richevon to chyba tylko przez internet bo ja zamawialam akurat przez ich strone bezposrednio/ i serio warto jak dla mnie bo ja uzywalam i mega fajnie nawilza i nie uczula a mam skóre bardzo wrażliwą smile wiec dla mnie na plus

10

Odp: zmarszczki

Ja ostatnio odkryłam kosmetyki firmy konopmed. Są naturalne, a to ostatnio bardzo modne. Myślę, że na prezent również się nadają. Efekty są widoczne od ręki. Można ich znaleźć na ich stronie internetowej.

11 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-10-30 09:01:39)

Odp: zmarszczki

Ja mam suchą skórę a jak wiadomo taka skóra jest najbardziej skłonna do zmarszczek. Staram się ja nawilzać, pielęgnować. Lubię olejki ( stosuje kilka kropelek wieczorem , skóra od razu po zastosowaniu olejku prezentuje się lepiej....). Poza tym nie jest ściągnięta.

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień ostatnio przetestowałam od frmy Pollena Ewa. Sa to kosmetyki od dobrej polskiej firmy , które wcale nie ustępują kremom drogich zagranicznych. Warto jest przy tym zwracać uwagę na sklad bo inny jest skład kremu dla 20-latki. Inny dla 40-latki.

Świetny jest ich krem maska na noc
https://www.pollenaewa.com.pl/nasze-mar … ka-na-noc/

12

Odp: zmarszczki

Wybierałam się ostatnio do chrzestnej na urodziny o czym zapomniałam i musiałam kupić prezent na szybko, zaraz przed imprezą. Wybrałam dla niej w Rossmanie krem Liftingująco – wygładzający przeciwzmarszczkowy 50+ na dzień z serii Lift Bielendy. Kiedyś coś tam o nim czytałam w gazecie, dlatego się skusiłam. Nie znam się na produktach do cery dojrzałej, ale ciocia jest tak zadowolona z jego działania, że aż zadzwoniła do mnie, żeby mi podziękować za odkrycie big_smile Plusem jest to, że krem ma filtr przeciwsłoneczny, więc doskonale nadaje się pod makijaż.

13

Odp: zmarszczki

Od 34 roku życia pojawiły się u mnie liczne zmarszczki. Dlatego od dłuższego czasu używam podkładu rozświetlającego z eshopannabelle. Ładnie zakrywa niedoskonałości i bardzo dobrze rozświetla cerę przez co wydaje się bardziej zdrowa i promienna.

14

Odp: zmarszczki

o, kolejne przychylne opinie o richevonie big_smile juz chyba z 2 tygodnie sie zastanawiam nad zakupem tego kremu i chyba się w końcu przekonałam! smile  mam nadzieje ze i mi bedzie tak służył, jak wam smile

15

Odp: zmarszczki

Czasami sam krem nie wystarczy dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług medycyny estetycznej. Ostatnio trafiłam na portal KLINIKI URODY, gdzie dowiedziałam się wielu praktycznych informacji na temat mezoterapii.

16

Odp: zmarszczki

Kosmetyki takie jak kremy i inne tego typu nie są zbyt skuteczne. Moja ciocia, która miała straszne problemy ze zmarszczkami korzystała chyba już ze wszystkich kremów. Zdecydowała się w końcu na zabieg z coraz bardziej popularnej medycyny estetycznej i teraz wygląda o wiele młodziej. Moja znajoma nawet zdecydowała się na szkolenia w tej dziedzinie i przeszła już kilka świetnych i bardzo profesjonalnych szkoleń w Anti- Age Academy , w końcu medycyna estetyczna stanie się wkrótce codziennością.

17 Ostatnio edytowany przez davidmis (2018-11-29 12:19:00)

Odp: zmarszczki

Kremy niestety nie dają takiego samego efektu jak zabiegi medycyny estetycznej. Mogą być najlepszej marki i najdroższe, jednak zabieg daje efekty natychmiastowe i trwałe na długi czas.
Moja siostra ostatnio zrobiła sobie wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym http://drparda.com.pl/art-filler-volume-universal/ w Warszawie w klinice Dr Parda i jest zachwycona. Faktycznie efekty są super. Wygląda na dużo młodszą i jest to naturalny efekt.

18

Odp: zmarszczki

A może znajomi będą w stanie pomóc? Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł.

Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych

19

Odp: zmarszczki

Magneto akupunktura jest dobrym rozwiązaniem na zmarszczki moim zdaniem.

20

Odp: zmarszczki

Możesz napisać coś więcej na ten temat?

21

Odp: zmarszczki

Poczytaj sobie na temat medycyny chińskiej. Magneto akupunktura to połączenie akupunktury i magnetoterapii, można pozbyć się dzięki temu zmarszczek, ujędrnić skórę, takie zabiegi pobudzają produkcję kolagenu. W futura medica wykonują takie zabiegi, gabinet mają w Krakowie, drugi w Katowicach.

22

Odp: zmarszczki

Moim zdaniem warto doradzić się w tym temacie znajomych. To będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Sztuka jest arystokratyczna do szpiku kości, jak książę krwi. Jest zaprzeczeniem równości i uwielbieniem wyższości.

23

Odp: zmarszczki

Jak najbardziej warto, korzystałam z akupunktury i widzę efekty.

24

Odp: zmarszczki

janowska4 napisał/a:

Poczytaj sobie na temat medycyny chińskiej. Magneto akupunktura to połączenie akupunktury i magnetoterapii, można pozbyć się dzięki temu zmarszczek, ujędrnić skórę, takie zabiegi pobudzają produkcję kolagenu. W futura medica wykonują takie zabiegi, gabinet mają w Krakowie, drugi w Katowicach.

W sumie brzmi ciekawie, zawsze to jakaś alternatywa dla botoksu.

25

Odp: zmarszczki

Na pewno nie zaszkodzi spróbować, takie jest moje zdanie.

26

Odp: zmarszczki

Ja używam produktów o zdrowienaplus,com i działaja cuda!!!

27

Odp: zmarszczki

Wydaje mi się, że bardziej bezpieczna i efekty są też lepsze po fibrynie bogatopłytkowej. Robiła to u dr Więcek moja mama i siostra i obie bardzo zadowolone. Obie miały trochę inny problem, ale u obu zdecydowanie działa i na nawilżenie skóry i napięcie i wygładzenie zmarszczek i na sińce pod oczami też działa. praktyka.info.pl tam się zapisywały. Mama telefonicznie, bo chciała się jeszcze dowiedzieć szczegółów, ale siostra to internetowo.

28

Odp: zmarszczki

Ja uważam, że kremów na zmarszczki nie należy się bać, jak to robią niektóre kobiety. Sama zaczęłam ich stosować krótko po 30 - stce. Aktualnie mam 48 lat i jestem zadowolona z kondycji mojej skóry. Od kilku miesięcy niezastąpiona jest u mnie seria Kuracja Młodości od Bielendy. Przede wszystkim zakochałam się w odbudowującym serum przeciwzmarszczkowym  na dzień i na noc oraz w masce w płacie na twarz. Moja cera jest po tych produktach jędrna i bardzo świetlista smile

29

Odp: zmarszczki

Medycyna estetyczna szybko się rozwija, coraz więcej jest sposobów na korygowanie niedoskonałości bez użycia skalpela. To jak wcześniej wizyta u kosmetyczki smile Ceny tez stają się mniej drastyczne, często są promocyjne np. w Magicznej klinice. Takie miejsca warto wybierać - z dobra cena i świetnymi opiniami

30

Odp: zmarszczki

zenia napisał/a:

Medycyna estetyczna szybko się rozwija, coraz więcej jest sposobów na korygowanie niedoskonałości bez użycia skalpela. To jak wcześniej wizyta u kosmetyczki smile Ceny tez stają się mniej drastyczne, często są promocyjne np. w Magicznej klinice. Takie miejsca warto wybierać - z dobra cena i świetnymi opiniami

Ja w Magicznej Klinice miałam wykonywane bursztynowe odmładzanie skóry - jak dla mnie super sprawa. Mimo, że nie mam jeszcze bardzo widocznych oznak starzenia to warto już zadbać o profilaktykę przeciwzmarszczkową. Ten zabieg nadaje się idealnie. Nie jest inwazyjny i daje świetne efekty. Zawsze są jeszcze konsultacje na których można o wszystko zapytać i rozwiać swoje wątpliwości.

31

Odp: zmarszczki

No słyszałam własnie, że nie ma tam ściemy i każda konsultacja to dość szczegółowy wywiad, oczekiwania, przeciwwskazania ewentualne i dopiero dobór właściwego zabiegu dostosowanego do oczekiwań ale i wskazań dla danej pacjentki. Dlatego pewnie w Magicznej Klinice można mieć pewność, że wyjdzie się w pełni zadowolonym

32

Odp: zmarszczki

Moja mama uwielbia krem na zmarszczki Kuracja Młodości Bielendy. Podobno bardzo dobrze się wchłania i dobrze działa na zmarszczki. Ma śluz ślimaka , o którym teraz tak głośno, także to też niewątpliwie na plus dla pań po 40-stce.  Dodatkowo nadaje się na prezent, ponieważ ma ładne, złote opakowanie smile

33

Odp: zmarszczki

Ja jednak jestem zdania, że w pewnym wieku tylko zabiegi medycyny estetycznej, np. w Magicznej Klinice jak polecanym i zaufanym miejscu, pozwolą w widoczny sposób redukować niedoskonałości albo profilaktycznie dbać o siebie by im zapobiegać.

34

Odp: zmarszczki

mejka napisał/a:

Ja jednak jestem zdania, że w pewnym wieku tylko zabiegi medycyny estetycznej, np. w Magicznej Klinice jak polecanym i zaufanym miejscu, pozwolą w widoczny sposób redukować niedoskonałości albo profilaktycznie dbać o siebie by im zapobiegać.

Ja również ze swojej strony mogę polecić zabiegi w Magicznej Klinice - często można u nich trafić na promocyjne ceny i co najważniejsze - mają świetnych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Zawsze służą fachową radą.

35

Odp: zmarszczki

no to widze, że nie bede oryginalna jak i ja polece Magiczna Klinike smile Byłam już na zabiegach we Wrocławiu i w Warszawie smile Doświadczeni lekarze z powołania, znają się na rzeczy, przeprowadzają dokłądne konsultacje, informuja dokładnie o tym jak bedzie wygladać zabieg itd.

36

Odp: zmarszczki

Tolaa33 napisał/a:

no to widze, że nie bede oryginalna jak i ja polece Magiczna Klinike smile Byłam już na zabiegach we Wrocławiu i w Warszawie smile Doświadczeni lekarze z powołania, znają się na rzeczy, przeprowadzają dokłądne konsultacje, informuja dokładnie o tym jak bedzie wygladać zabieg itd.

Jakie zabiegi u nich wykonywałaś? Ja modelowałam usta a teraz jeszcze kusi mnie lipoliza. Jeśli chodzi o usta to z efektu byłam bardzo zadowolona także polecam oczywiście wink

37

Odp: zmarszczki

Polecam różane serum, które poza olejkiem z róży damasceńskiej, zawiera olej sezamowy i z pestek moreli. Dzięki wysokiej zawartości witamin A, C i E odżywia skórę, jednocześnie poprawiając jej elastyczność i wygładzając zmarszczki. Poza tym hamuje przedwczesne starzenie się skóry, gdyż zawiera dużo naturalnych antyoksydantów.

marokosklep. com

marokosklep.com

38 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-17 06:08:18)

Odp: zmarszczki

Kilka porad ode mnie

codzienne nawilżanie twarzy
stosowanie kremu przeciwsłonecznego i to nie tylko w zimie ale ogólnie przez cały rok bo słońce jest czynnikiem, który powoduje powstawanie rozstępów
regularne peelingowanie twarzy

Jednak jeśłi macie mocną mimikę to może pomóc jedynie botoks.... Nie wiem czemu wiele osób tak się go obawia bo toksyny botulinowej podaje się bardzo niewiele tak więc praktycznie nie może zaszkodzić.
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnos … otulinowa/

Na tej stronie jest opisane jak długo może to działać.

39

Odp: zmarszczki

jeśli chodzi o Magiczną Klinikę to też mam jak najbardziej pozytywne zdanie smile wypełniałam u nich doline łez kwasem hialuronowym i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania smile Sam zabieg nie był bolesny bo okolica iczu została znieczulona kremem. 100% zadowolenia i satysfakcji smile

40

Odp: zmarszczki

Bożena_48 napisał/a:

Ja uważam, że kremów na zmarszczki nie należy się bać, jak to robią niektóre kobiety. Sama zaczęłam ich stosować krótko po 30 - stce. Aktualnie mam 48 lat i jestem zadowolona z kondycji mojej skóry. Od kilku miesięcy niezastąpiona jest u mnie seria Kuracja Młodości od Bielendy. Przede wszystkim zakochałam się w odbudowującym serum przeciwzmarszczkowym  na dzień i na noc oraz w masce w płacie na twarz. Moja cera jest po tych produktach jędrna i bardzo świetlista smile

Na prawdę bardzo fajne produkty dla cery dojrzałej. To serum to prawdziwa rewelka, ja stosuję je przede wszystkim na noc i to w dość dużej ilości. Na dzień stosuję krem do twarzy z tej samej linii. Niby już po dniu matki, ale jeśli kiedyś będziecie się zastanawiały co kupić swoim mamom to szczerze polecam tę serię Bieleny.

41

Odp: zmarszczki

Dokładnie... Tak jak napisała koleżanka wcześniej. Kremów przeciwzmarszczkowych nie ma się co bać bo raczej nam nie zaszkodzą a mogą zdecydowanie pomóc w walce z upływem czasu tongue. Ja stosuje od kilku miesięcy luksusowy krem odmładzający od Bielendy z serii Camelia oil i przyznam, że zrobiłam już spory zapas na wypadek gdyby miało go gdzieś braknąć wink

42

Odp: zmarszczki

Dziewczyhny chciałabym kupić sobie serum z witaminą C. Jakie polecicie?

43 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-10-04 07:45:47)

Odp: zmarszczki

Nie lepiej samodzielnie sobie takie serum zrobić? Musisz miec skladniki. W przypadku serum z wit. C&E potrzebujemy wit. C w proszku, wit. E w kapsulkach, takich olejowych co idzie przekuc igielka i zawartosc wycisnbac. Najlepsza jest naturalna. Do tego woda destylowana, alkohol i lecytyna. Ja nie uzywam lecytyny bo nie wiem jaka kupic , zeby byla dobra, zeby mi sie to wszystko nie zwazylo. Robie w malym kubeczku od syropku. Wlewam 10ml wody destylowanej i w innym mniejszym kubeczku odmierzam(kubeczki z miarka) 1,5ml (jesli ma byc to 15% wit. C) lub 2ml (jesli ma byc 20% wit. C) wit. C. przesypuje do kubeczka z woda i mieszam, az wit. sie rozpusci. potem dodaje jeszcze 3-4 krople alkoholu(alkohol dziala lekko konserwujaco i wspomaga przenikanie wit. przez skore),przelewam to wszystko do malej buteleczki, na koniec wyciskam wit. E z kapsulki(kapsulka200jm), mam 1% wit. E, w przypadku cer suchych moga byc dwie kapsulki , mamy wtedy 2 % wit. E w serum. No i powinno sie dodac jeszcze lecytyne, jako emulgotor, zeby poloczyc obie fazy wodna i tluszczowa. Wyposażenie do domowego laboratorium kupisz w tym sklepie laboratoryjnym:   https://danlab.pl/nasze-produkty/badani … ratoryjne/

W dobrej cenie są tam wagi laboratoryjne.

44

Odp: zmarszczki

Najprostsze sposoby najlepsze. Serum i krem dla mnie w zupełności wystarczają. Na urodziny dostałam od koleżanki serum przeciwzmarszczkowe Japan Lift z Bielendy i to jest strzał w 10! Bardzo lubię takie prezenty, tym bardziej jak okazuje się, że moja cera jest po nich rozpromieniona i wypoczęta jak u 20 latki ;p