1 Ostatnio edytowany przez cassan (2018-03-16 13:49:39)

Temat: Rejestracja spółek i międzynarodowej działalności gospodarczej.

Jeżeli samemu nie wiecie jak się za to zabrać możecie skorzystać z pomocy firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/service … formation/ Zawiła biurokracja oraz coraz wyższe podatki niejednego przedsiębiorcę zniechęcają do prowadzenia własnej działalności. Są państwa, gdzie prowadzenie własnej działalności jest bardziej opłacalne niż w Polsce. Polskiemu przedsiębiorcy w prowadzeniu własnej działalności przeszkadzają nie tylko wysokie podatki, zawiła biurokracja, ale również niejasność przepisów, co prowadzi do konfliktów między przedsiębiorcami a organami skarbowymi. Dodatkowo rozpoczęcie działalności wiąże się z dużym wydatkiem, nierzadko pokrywanym z wcześniej zgromadzonych oszczędności, co wiele osób hamuje i skłania ku pracy na etacie. Warto też wspomnieć o hamujących praktykach ZUS, który zmusza przedsiębiorcę do comiesięcznego wydatku, niezależnie od tego czy firma przynosi zyski, czy też nie.

2

Odp: Rejestracja spółek i międzynarodowej działalności gospodarczej.

Niestety, ale w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie będę mógł tutaj pomóc.

Misza, naszym pocieszeniem jest świadomość, że Boga nie ma.

3

Odp: Rejestracja spółek i międzynarodowej działalności gospodarczej.

A co to ma wspólnego z medycyną naturalną?

4

Odp: Rejestracja spółek i międzynarodowej działalności gospodarczej.

Mam całkowicie analogiczne zdanie jak mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Jaki ród, taki płód.

5

Odp: Rejestracja spółek i międzynarodowej działalności gospodarczej.

W Internecie znajduje się dość dużo porad w tej kwestii. Warto sobie to wszystko przejrzeć.

Aby iść naprzód, trzeba umieć korzystać z doświadczeń przeszłości, a chcąc to czynić, należy mieć o niej dokładne pojęcie.