1

Temat: Problemy z nosem, ogólne osłabienie

Witam,

Nie mam innego pomysłu, jako że lekarze odsyłają mnie już z kwitkiem i sami nie wiedzą co robić. Cała nadzieja, że znajdę tutaj Polskiego Dr. Housa...

Głębiej w prawym otworze nosowym czuję częściową niedrożność, praktycznie zawsze. Jakby ciut lepiej na zimnym powietrzu ale też bez rewelacji. Najgorzej wieczorami i rankiem, przeważnie kiedy leżę stan znacznie się pogarsza. Mimo, że dmucham z całych sił przeważnie żadnej wydzieliny nie wydmuchuję. Czasem zdarzy się, że wydmucham skrzep czegoś praktycznie w postaci stałej - niezwykle gęsta, ciemno zielona nawet czasem czarna wydzielina niekiedy z domieszką krwi. Nos lekko świszczy właśnie z prawego otworu. Kiedy się położę na lewy bok i poleżę z głową ustawioną w odpowiedniej pozycji - mam wrażenie, że niedrożność, przynajmniej częściowo, przechodzi na drugi otwór. Wydmuchując powietrze przez nos z całej siły, czasami również uda mi się wydmuchać niezwykle gęstą przeźroczystą wydzielinę - ilości jej są jednak bardzo niewielkie. W nosie tworzą mi się jakby to powiedzieć...grudki zaschniętej wydzieliny(?) - przeważnie poprostu oklejają one ścianę nosa i jestem w stanie "wydłubać"
część owej wydzieliny, która przybiera formę mniej więcej odpowiadającą ściance na której się osadziła i wyschła - przeważnie wmiare czysta lecz czasami z domieszką krwi.

Nie wiem czy inne objawy, które mam są związane z powyższym, lecz wymienię je również. Odczuwam ogólne zmęczenie, ciągle bym spał, ostatnio pojawiły się również bóle stawów a konkretnie bół kolana od środka z boku odczuwalny jak stłuczenie, lecz stłuczeniem nie jest na pewno. Rano ledwo się podnoszę z łóżka czuję się jakby przylepiony do pozycji w której się obudziłem przez dobrą chwilę zanim zmusze się do zrobienia jakiegos ruchu.

Jestem po operacji zatok już 2 miesiące. Dodam, że ww. objawy miały miejsce zarówno przed operacją jak i po niej.

Wszystkie badania które wykonałem można zobaczyć pod poniższym linkiem:
ibb.co/album/msxLtv
hasło: medyczkapass

Serdecznie proszę o pomoc, byłem już u kilku laryngologów, nikt do tej pory nie był w stanie postawić poprawnej diagnozy.