Temat: Dobry alkohol ?

Hej dziewczyny, polecicie jakiś internetowy sklep z dobrymi alkoholami ? Interesuje mnie bardziej bourbon (duży wybór), no i żeby to było pewne źródło, nic lewego! Pozdrawiam smile

2

Odp: Dobry alkohol ?

Może propaganda alkohole? Ja kiedys kupilem z ich strony i polecam.

3 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-17 06:49:43)

Odp: Dobry alkohol ?

MajaKal napisał/a:

Hej dziewczyny, polecicie jakiś internetowy sklep z dobrymi alkoholami ? Interesuje mnie bardziej bourbon (duży wybór), no i żeby to było pewne źródło, nic lewego! Pozdrawiam smile

Mogę Ci polecić nie sklep ale hurtownię z Krakowa, w której zamawiałam alkohol na swój ślub. Jest to hurtownia alkoparty:
http://www.alkoparty.pl/

Po pierwsze bardzo duży wybór alkoholów ( na weselu mieliśmy zróżnicowany alkohol bo mieliśmy zarówno wina, piwa jak również i wódkę, potem na poprawinach postawiliśmy beczkę piwa)
Korzystne ceny, robiliśmy wesele na ponad 250 osób tak wiec bardzo ważne były dla nas zniżki. Porównaliśmy sobie ceny i nawet markety nie miały ceny tak korzystnej jak ta hurtownia
Poza tym na terenie Krakowa i okolic miejsce oferuje darmowy transport do sali weselnej.

4

Odp: Dobry alkohol ?

Niestety Kochane, ale polskie prawo zabrania sprzedaży alkoholu przez internet. Są owszem sklepy, które starają się to w jakiś sposób omijać i kombinują na różne sposoby, ale raczej to lichy pomysł. Moim zdaniem to głupota, bo sklepy internetowy z alkoholem mogłyby zmniejszyć problem alkoholizmu. Wiem, że to wydaje się absurdalne, ale zastanówcie się nad tym! Przede wszystkim spójrzmy na to, że decyzja o upiciu się jest często spontaniczna, więc łatwiej jest w takim wypadku kupić napój wyskokowy w sklepie niż przez internet i czekać na dostawę... Osoby z mniejszych miejscowości często mają ograniczony dostęp do alkoholu i raczej znajdą tylko koncernowe produkty, więc kupują alkohol, by się upić bo niczego innego nie można wymagać od takiego alkoholu. Natomiast osoby, które mają dostęp do prestiżowych alkoholi często zaczynają pić w formie degustacji i przez to rzadziej się upijają.

5

Odp: Dobry alkohol ?

Jest lato a ja własnie wtedy szukam nowych smaków. Zaskoczyło mnie wytrawne mysujące wino CASA PECUNIA PROSECCO. Wino swietne do sałatek i owoców morza. Wino jest delikatnie wyrawne i orzeżwiające , cenowo przystepne.